reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objaw, okres spozniony, test negatywny

Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
5
Witam. Jakis czas juz z mezem staramy sie o dzidziusia i ostatnie czasy poprostu odpuscilismy. Maz ma slaba sperme i dlatego nie moge zajsc w ciaze. Ostatnie dni mam wrazenie jakby ciagna i kluja mnie jajniki. Glownie lewy, puersi jak nigdy zero reakcji gdzie zawsze bola jak diabli. I jestem ciagle senna i zmeczona. Okres powinnam dostac w czwartek (15/11) a dzis jest 18/11. Ostatnie dni sprawdzam temp w pochwie z rana i mam 37,4 i tak plus munus sie tego trzyma. Wczoraj robilam test taki co przed okresem wyczuje i negatywny. Pracuje z samego rana a pobieranie krwii zaczyna sie od 8h. Wiec nie mam jak. Co o tym wszystkim myslicie?
 
reklama
Do tygodnia miesiączka może się spóźnić także poczekaj jeszcze kilka dni tak za dwa dni spróbuj jeszcze raz zrobić test. Jeśli po tygodniu nadal miesiączki nie będzie i jie masz jak iść na betę to pozostaje tylko wizyta u gina
 
Badanie krwi możesz zrobić nawet po południu lub wieczorem. To nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli jednak masz regularne cykle i test wyszedł negatywny to chyba tym razem sie nie udało. Aczkolwiek mogę się mylić. Tylko beta da Ci w tej chwili jasną odpowiedź.
 
Do góry