reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów 10 tydz ciazy przestaly bolec piersi

Anitta013

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
1 786
Witajcie jestem w 10 tyg ciazy 2 bo pierwsza niestety poronilam w 8 tyg...nie miałam od początku zadnych wiekszych objawow typu mdlosci wymioty itd..jedynie jestem bardziej zmęczona i bolaly mnie sutki jakis czas az 4 dni temu przestaly czy ktos tak mial??teraz ciagle je dotykam i nic..
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, ja tak miałam. Bolały mnie piersi które z dnia na dzień przestały...myśle ze dość wcześnie bo około 7 tygodnia nie miałam już żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki. Nigdy tez nie miałam mdłości, nie wymiotowałam. Po prostu miałam ogromne szczęście przechodzić ciąże bezobjawowo :)
Nie martw się...może jesteś wśród nielicznej grupy bezobjawowych ciąż :*
Z tego wynika bo z moja dzidzia wszystko wporzadku
Dziewczyny dziekuje za slowa otuchy. Piersi przestaly mnie bolec w 9 tyg jutro ginekolog, mdlosci minely calkowicie. Dokladnie tak poronilam ostatnio. Wasze opinie pomagaja przetrwac dzien, stres po stracie ciazy przy kolejnej jest tak ogromny ze trace racjonalne myslenie. Dzieki wam przetrwam dzien w pracy:(
 
reklama
Do góry