reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak objawów 10 tydz ciazy przestaly bolec piersi

Anitta013

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Październik 2019
Postów
1 786
Witajcie jestem w 10 tyg ciazy 2 bo pierwsza niestety poronilam w 8 tyg...nie miałam od początku zadnych wiekszych objawow typu mdlosci wymioty itd..jedynie jestem bardziej zmęczona i bolaly mnie sutki jakis czas az 4 dni temu przestaly czy ktos tak mial??teraz ciagle je dotykam i nic..
 
reklama
Rozwiązanie
Tak, ja tak miałam. Bolały mnie piersi które z dnia na dzień przestały...myśle ze dość wcześnie bo około 7 tygodnia nie miałam już żadnych objawów ciąży oprócz braku miesiączki. Nigdy tez nie miałam mdłości, nie wymiotowałam. Po prostu miałam ogromne szczęście przechodzić ciąże bezobjawowo :)
Nie martw się...może jesteś wśród nielicznej grupy bezobjawowych ciąż :*
Z tego wynika bo z moja dzidzia wszystko wporzadku
Witajcie jestem w 10 tyg ciazy 2 bo pierwsza niestety poronilam w 8 tyg...nie miałam od początku zadnych wiekszych objawow typu mdlosci wymioty itd..jedynie jestem bardziej zmęczona i bolaly mnie sutki jakis czas az 4 dni temu przestaly czy ktos tak mial??teraz ciagle je dotykam i nic..
Mnie piersi bolały tylko przez 7-8 tydzień. Później przestały i do tej pory ból nie wrócił (21 tydzień) :)
 
Nie nastawiaj się od razu na najczarniejsze scenariusze. To, że u koleżanki nie znaczy, że u Ciebie, a pozatym te dwie rzeczy też nie musiały być ze sobą powiązane. Wiem, że dla Ciebie to stres po poprzedniej ciąży, ale nie dokładaj sobie czarnych myśli. W razie obaw zawsze możesz iść do swojego lekarza i z nim omówić wątpliwości :) Zbada Cie, zobaczysz, że dzidziusiowi nic nie jest, a Ty się uspokoisz.
 
Witajcie jestem w 10 tyg ciazy 2 bo pierwsza niestety poronilam w 8 tyg...nie miałam od początku zadnych wiekszych objawow typu mdlosci wymioty itd..jedynie jestem bardziej zmęczona i bolaly mnie sutki jakis czas az 4 dni temu przestaly czy ktos tak mial??teraz ciagle je dotykam i nic..
Każdy organizm jest inny i ciąże różnie mogą być przechodzone... Ja pierwszą ciąże poroniłam w 12 tyg i piersi bolały mnie nawet dwa tygodnie po łyżeczkowaniu, a teraz jestem w kolejnej ciąży i praktycznie nie czuje żadnego bólu:)
 
Nie nastawiaj się od razu na najczarniejsze scenariusze. To, że u koleżanki nie znaczy, że u Ciebie, a pozatym te dwie rzeczy też nie musiały być ze sobą powiązane. Wiem, że dla Ciebie to stres po poprzedniej ciąży, ale nie dokładaj sobie czarnych myśli. W razie obaw zawsze możesz iść do swojego lekarza i z nim omówić wątpliwości :) Zbada Cie, zobaczysz, że dzidziusiowi nic nie jest, a Ty się uspokoisz.
Tak robie ide dzis na 19
 
reklama
reklama
Do góry