)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Brak objawów ciąży

olaaa7

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy to normalne, że nie mam żadnych objawów ciąży? Trochę mnie to zastanawia i lekko stresuje czy aby na pewno to ciąża i czy rozwija się prawidłowo.

reklama

rozmaryn

1+1+1+1 :)
Rozwiązania
2
Dziewczyny czy to normalne, że nie mam żadnych objawów ciąży? Trochę mnie to zastanawia i lekko stresuje czy aby na pewno to ciąża i czy rozwija się prawidłowo.
tak to jest w 100% normalne. Ja tak miałam z pierwszym dzieckiem, jedynym objawem był brak @

olaaa7

Rozwiązania
0
Jestem dopiero w 4 tygodniu i 4 dniu a wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest ok.

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Miasto
Częstochowa
Rozwiązania
31
W obu ciążach nie miałam absolutnie żadnych dolegliwości na początku, jedynie w pierwszej ciąży tkliwe piersi, ale bardzo krótko. To normalne, nie panikuj, bo stres szkodzi dziecku.

D

Deleted member 176021

Gość
Jestem dopiero w 4 tygodniu i 4 dniu a wizyta u lekarza dopiero za 2 tygodnie, mam nadzieję, że wszystko jest ok.
To jest bardzo wczesna ciąża.
Ciąża wszystkim kojarzy się z wymiotami, mdlosciami, zawrotami glowy itd. Są takie przypadki a i owszem, ale nie każda z nas to przechodzi.
Ja w pierwszej ciąży nie miałam nic, w drugiej ciąży coś tam się pojawiło ale dopiero później.
Więc rzuć na luz, nie denerwuj się na zapas.

olaaa7

Rozwiązania
0
Dziękuję dziewczyny w takim razie wrzucam na luz i cierpliwie czekam do pierwszej wizyty u lekarza :) dziękuję :*

basiulka9

Rozwiązania
0
Spokojnie ja tez na poczatku żadnych objawów poza brakiem @ nie miałam i potem dopiero sie zaczeło tak kolo 8 tygodnia wiec spokojnie ciesz sie dobrym samopoczuciem.

agata194

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
1
To często za wcześnie na objawy :) Mnie dopiero po 6 tygodniu zaczęły brać mdłości. Bez objawów jest lepiej nie ma się co zamartwiać tylko cieszyć :)

reklama

alunia87

Rozwiązania
0
Ja do 10 tc nie miałam żadnych objawów.Dopiero później doszły mdłości i zgaga,senność i bóle głowy.Moze jeszcze wszystko przed tobą, albo będziesz w gronie szczęśliwych bez dokuczliwych objawów .

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry