reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na seks 16tydzień

OMG.... Ja to bym jeszcze zrozumiała jakby mi mój mąż teraz smęcił, że ostatni raz seks był w marcu i może coś w końcu podziałamy xd Ale nawet nic nie mówi, bo ja po ciężkiej ciąży i po porodzie jeszcze nie jestem gotowa i on to rozumie.

A ten chłop 2 tygodnie bez seksu i już nie wytrzymuje, bo przecież to już II trymestr i ona powinna mieć ochotę 🙈 Ciekawe ile po porodzie da odpocząć partnerce...
 
reklama
OMG.... Ja to bym jeszcze zrozumiała jakby mi mój mąż teraz smęcił, że ostatni raz seks był w marcu i może coś w końcu podziałamy xd Ale nawet nic nie mówi, bo ja po ciężkiej ciąży i po porodzie jeszcze nie jestem gotowa i on to rozumie.

A ten chłop 2 tygodnie bez seksu i już nie wytrzymuje, bo przecież to już II trymestr i ona powinna mieć ochotę 🙈 Ciekawe ile po porodzie da odpocząć partnerce...
Ledwo wyjdzie partnerka po porodzie ze szpitala i pewnie już....
 
To jest srajtemat, jakiego dzisiaj potrzebowałam tak bardzo...

Ten związek się rozleci nie później niż pół roku po porodzie.

Żart.

Przecież to jest po prostu fajne, wyszukane i skrojone pod nas prowo.
 
Ostatnio widzialam wypowiedz, ze babka jeszcze w szpitalu po porodzie sie gzdzila z kolesiem na lozku szpitalnym, bo takie bylo napiecie miedzy nimi 😂
Ja na serio znam panią, która nie mogła doczekać do końca połogu i pytała się nam, swoim koleżankom z neta, czy już można i jak długo czekaliśmy, bo oni nie mogą wytrzymać. Powaga.
 
Ja na serio znam panią, która nie mogła doczekać do końca połogu i pytała się nam, swoim koleżankom z neta, czy już można i jak długo czekaliśmy, bo oni nie mogą wytrzymać. Powaga.
Ja na serio znam panią, która nie mogła doczekać do końca połogu i pytała się nam, swoim koleżankom z neta, czy już można i jak długo czekaliśmy, bo oni nie mogą wytrzymać. Powaga.
Ja też czekałam do końca połogu bo miałam mega ochotę na seks:). W ciąży 1 trym to plamienia, potem szyjka i dopiero tak na serio w ostatnim tygodniu się kochaliśmy prawie non stop. Potem mega mi brakowało po porodzie ale dość szybko wróciliśmy do regularnego współżycia :-) nawet przy maluchu robiliśmy to raz na tydzień 🙃
 
Swoją drogą jakby mój Stary całą ciąże mnie pytał czy jest ok to w akcie urodzenia w rubryce nazwisko ojca podałabym jego najlepszego przyjaciela żeby się odwdzięczyć za to "umilanie" życia.
Ja nie wiem czy mój by porodu doczekał. Mogło by się okazać, ze mu tętnice przegryzlam po kolejnym pytaniu.
 
reklama
Ja też czekałam do końca połogu bo miałam mega ochotę na seks:).
No właśnie. Czekałaś. Ja też czekałam i też od gina po porodzie wracałam w skowronkach, "bo już można". A nie, że dobra, tydzień, dwa w tę czy inną stronę to tam chu, bo co się może stać. A tam była taka narracja. Moim zdaniem nie jesteśmy zwierzętami i dla swojego czy cudzego zdrowia warto pochwę albo penisa zawiązać na jakiś czas i poczekać. Seks po takiej przerwie dodatkowo może być ekstra.
 
reklama
Do góry