reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na seks w ciazy

O matko jakbym czytala o sobiejestem w 9tygodniu trzeciej ciazy i po raz pierwszy w życiu -a dodam ze mam 37lat-noe mam ochoty na seks,zwyczajnie moglby nie istniec...drazni mnie kazdy dotyk i gest meza ktory wykonuje by zainicjowac zbliżenie..... Mam nadzieje ze uda nam sie przez to przejsc i ze to minie
 
reklama
Też tak myślę, tak jak wyżej - trudno przewidzieć, czy będziemy miały ochotę czy nie - organizm kobiecy jest nie przewidzialny :) i każdy jest inny. Co więcej, tak jak ktoś tu powiedział, ciąża ciąży nie równa :)
 
Zapomnialam już nawet ze dodawalam wpis w tym wątku :) wtedy bylam w 9tc,dzis jestem w 25 wiec troszke czasu minelo i musze przyznac ze ochota ma milosme igraszki powrocila,byly tygodnie ze mialam bezustanna ochote a i teraz jest ona nie mala,orgazm w ciazy jest mega doznaniem,gdyz zwieksza sie ukrwienie,tylko martwi mnie twardninie brzucha tuz po nim od niedawna,czy ktoras z,was ma podobnie?
 
Zapomnialam już nawet ze dodawalam wpis w tym wątku :) wtedy bylam w 9tc,dzis jestem w 25 wiec troszke czasu minelo i musze przyznac ze ochota ma milosme igraszki powrocila,byly tygodnie ze mialam bezustanna ochote a i teraz jest ona nie mala,orgazm w ciazy jest mega doznaniem,gdyz zwieksza sie ukrwienie,tylko martwi mnie twardninie brzucha tuz po nim od niedawna,czy ktoras z,was ma podobnie?
Twardnienie jest normalne bo to skurcze macicy podczas orgazmu. Jeśli występują bóle, krwawienia czy ogolnie czujesz że coś jest nie tak to do ginekologa bądź ip.
 
Do góry