reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na sex

reklama
Współczuję Ci, że masz tak zakłamanego męża, partnera, czy kim ten mężczyzna tam dla Ciebie jest. Współczuję, że musisz mu się wypinać, aby był szczęśliwy. Współczuję, że martwisz się, że jak nie będziesz żyć wbrew sobie zacznie Cię zdradzać. Serio Współczuję...
Czytam i nie dowierzam. Nigdy by mi nie przyszło do głowy wypinać się mężowi tylko dlatego że on ma ochotę a ja nie, żeby przypadkiem nie poszedł na bok 🙄 Tym bardziej jak aktorka jest 3 miesiące po porodzie. Ja 4 i też na początku nie miałam ochoty i mąż to rozumiał. Nie naciskał.. teraz jest już ok.
Aż spytałam męża czy wolałby żebym udawała ochotę i orgazm jak to napisała dziewczyna wyżej czy po prostu poczekać aż będę mieć ochotę i było jak być powinno. Oczywiście prosta była odpowiedź😏
Również wspulczyje dziewczynie wyżej że musi się zmuszać 🙆
 
Do góry