reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ochoty na sex

Kurcze a ja ostatnio sex uprawiałam przy poczeciu Mlodego :D Wiec zyjemy z facetem w celibacie już od ponad pol roku i powoli zaczynamy się czuc jak dziewice. No ale ja od początku mam kategorczny zakaz wszelkich podniet, wiec nawet zastepcze metody odpadają bo skurcze itd. Czasem jest ciężko, bo nie powiem ... ochota jest. Ale dużo się tulimy, miziamy i generalnie robimy wszystko by nie zatracic poczucia bliskości. Juzblizej niż dalej :D
 
reklama
A ja Wam powiem, że nigdy, ale to nigdy tak często nie śnił mi się sex:-DDokładnie do 8 stycznia mieliśmy celibat-masakra:szok::szok: Ale jak tylko nam go gin zniósł to szaleństwo było:-D No może trochę przesadziłam z tym szaleństwem, ale trochę nadrobiliśmy zaległości;-) Niestety mąż wyjechał następnego dnia....

Kroczku po cc trzeba odczekać po prosty okres połogu.A potem już nie ma zakazu(no chyba, że będą jakieś przeciwwskazania). My na szczęście takowych nie mieliśmy:-D
 
ciesz się , że w ogóle jest :-D ja od 29 stycznia jestem w Pl i do domu wracam dopiero w przyszły piątek :-(
 
Może być coś z hormonami, przemęczenie też robi swoje. Nuda w związku też nie zachęca do tego seksu, wiem po sobie, szczególnie jak dzieciaki jeszcze za ścianą. Może jeszcze strach przed kolejną ciążą? ja tak miałam po zaliczonej wpadce. Na myśl o seksie miałam dreszcze. Teraz jak biorę tabletki (specjalnie prosiłam gina o najbardziej skuteczne, dał mi belarę) jest lepiej ale czasami mam napady jak się spóźnię z tabletką godzinę czy dwie żeby mąż i tak zakładał gumkę :D
 
Czy korzysta któraś z Was z krążka PolaRing, jakie macie zdanie, jak się po nim czujecie? Przez około 3 lata brałam tabletki Belara, dobrze się po nich czułam, natomiast libido strasznie spadło, w ogóle nie miałam ochoty na seks, dlatego zdecydowałam się je odstawić. Byłam zdecydowana na spiralę, ale ginekolog stanowczo odradził, bo nigdy jeszcze nie rodziłam itp. Akurat z jego opinią się bardzo liczę, także wspólnie wybraliśmy inną metodę - krążek. Chciałabym usłyszeć Waszą opinię na temat krążka PolaRing

Jesli chodzi o nastrój do seksu, polecam ebooki erotyczne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja ze spadkiem libido walczyłam prawie pół roku od narodzin mojego pierwszego dziecka. Mój mąż już powoli tracił cierpliwość do "celibatu" zaczęło się robić przez to nieprzyjemnie między nami. Nie wiem czy jeszcze sa w sprzedaży ale pamiętam że brałam takie egzotyczne tabletki w jasno fioletowej butelce jeszcze mam ale przeterminowane nazywają się Feminam Libido. Nie wiem czy teraz tak samo wyglądają bo to było dobrych pare lat temu ale pamiętam że pomogły mi i to dosyć szybko.
 
reklama
Do góry