reklama

Brak ochoty na sex

Z

Zovita

Gość
Kurcze a ja ostatnio sex uprawiałam przy poczeciu Mlodego :D Wiec zyjemy z facetem w celibacie już od ponad pol roku i powoli zaczynamy się czuc jak dziewice. No ale ja od początku mam kategorczny zakaz wszelkich podniet, wiec nawet zastepcze metody odpadają bo skurcze itd. Czasem jest ciężko, bo nie powiem ... ochota jest. Ale dużo się tulimy, miziamy i generalnie robimy wszystko by nie zatracic poczucia bliskości. Juzblizej niż dalej :D

reklama
Od
17 Sierpień 2013
Odpowiedzi
0
A ja Wam powiem, że nigdy, ale to nigdy tak często nie śnił mi się sex:-DDokładnie do 8 stycznia mieliśmy celibat-masakra:szok::szok: Ale jak tylko nam go gin zniósł to szaleństwo było:-D No może trochę przesadziłam z tym szaleństwem, ale trochę nadrobiliśmy zaległości;-) Niestety mąż wyjechał następnego dnia....

Kroczku po cc trzeba odczekać po prosty okres połogu.A potem już nie ma zakazu(no chyba, że będą jakieś przeciwwskazania). My na szczęście takowych nie mieliśmy:-D

nina2013

Fanka BB :)
Od
19 Sierpień 2013
Miasto
Oslo
Odpowiedzi
0
ciesz się , że w ogóle jest :-D ja od 29 stycznia jestem w Pl i do domu wracam dopiero w przyszły piątek :-(

Od
13 Lipiec 2017
Odpowiedzi
1
Sama nie mam ostatnio ochoty na seks. I zastanawiam się czy to coś ze mna jest nie tak i coś nie tak z hormonami.
Czy po prostu weszliśmy w fazę rutyny.

dgiza

Aktywna w BB
Od
1 Czerwiec 2018
Odpowiedzi
0
A może spróbujcie specyfików które wzmagają ochotę na seks?
Mój mężczyzna swego czasu miał problemy z potencją. Czynników było wiele: stres, przepracowanie, nadwaga
Ja również byłam zdenerwowana bo brakowało mi bliskości.
W końcu skorzystaliśmy z propozycji innych forumowiczów i zamówiliśmy tabletki na erekcję cum on. Mi z kolei na brak ochoty na seks pomogły tabletki LIbido therapy. Czasami warto jest się wspomóc!

reklama
Od
14 Styczeń 2018
Odpowiedzi
0
Może być coś z hormonami, przemęczenie też robi swoje. Nuda w związku też nie zachęca do tego seksu, wiem po sobie, szczególnie jak dzieciaki jeszcze za ścianą. Może jeszcze strach przed kolejną ciążą? ja tak miałam po zaliczonej wpadce. Na myśl o seksie miałam dreszcze. Teraz jak biorę tabletki (specjalnie prosiłam gina o najbardziej skuteczne, dał mi belarę) jest lepiej ale czasami mam napady jak się spóźnię z tabletką godzinę czy dwie żeby mąż i tak zakładał gumkę :D

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test