reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Brak ochoty na sex

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2014' rozpoczęty przez tatiana0207, 21 Styczeń 2014.

1. Zovita

Zovita Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kurcze a ja ostatnio sex uprawiałam przy poczeciu Mlodego :D Wiec zyjemy z facetem w celibacie już od ponad pol roku i powoli zaczynamy się czuc jak dziewice. No ale ja od początku mam kategorczny zakaz wszelkich podniet, wiec nawet zastepcze metody odpadają bo skurcze itd. Czasem jest ciężko, bo nie powiem ... ochota jest. Ale dużo się tulimy, miziamy i generalnie robimy wszystko by nie zatracic poczucia bliskości. Juzblizej niż dalej :D

2. nina2013

nina2013 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dzielna kobieta :) już bliżej niż dalej ;)

3. reklama
  4. TruskawkowaMamba

TruskawkowaMamba Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja Wam powiem, że nigdy, ale to nigdy tak często nie śnił mi się sex:-DDokładnie do 8 stycznia mieliśmy celibat-masakra:szok::szok: Ale jak tylko nam go gin zniósł to szaleństwo było:-D No może trochę przesadziłam z tym szaleństwem, ale trochę nadrobiliśmy zaległości;-) Niestety mąż wyjechał następnego dnia....

Kroczku po cc trzeba odczekać po prosty okres połogu.A potem już nie ma zakazu(no chyba, że będą jakieś przeciwwskazania). My na szczęście takowych nie mieliśmy:-D

5. agutkaZG

agutkaZG <3 Zuzia <3 Kubuś <3

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Buuu,ale niewygodnie juz... :-(

6. dagmar

dagmar Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :d :d :d

7. nina2013

nina2013 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ciesz się , że w ogóle jest :-D ja od 29 stycznia jestem w Pl i do domu wracam dopiero w przyszły piątek :-(

8. Bieniaaa

Bieniaaa Zaangażowana w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Sama nie mam ostatnio ochoty na seks. I zastanawiam się czy to coś ze mna jest nie tak i coś nie tak z hormonami.
    Czy po prostu weszliśmy w fazę rutyny.

9. dgiza

dgiza

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A może spróbujcie specyfików które wzmagają ochotę na seks?
    Mój mężczyzna swego czasu miał problemy z potencją. Czynników było wiele: stres, przepracowanie, nadwaga
    Ja również byłam zdenerwowana bo brakowało mi bliskości.
    W końcu skorzystaliśmy z propozycji innych forumowiczów i zamówiliśmy tabletki na erekcję cum on. Mi z kolei na brak ochoty na seks pomogły tabletki LIbido therapy. Czasami warto jest się wspomóc!

10. reklama
  11. oliwia43

oliwia43

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Może być coś z hormonami, przemęczenie też robi swoje. Nuda w związku też nie zachęca do tego seksu, wiem po sobie, szczególnie jak dzieciaki jeszcze za ścianą. Może jeszcze strach przed kolejną ciążą? ja tak miałam po zaliczonej wpadce. Na myśl o seksie miałam dreszcze. Teraz jak biorę tabletki (specjalnie prosiłam gina o najbardziej skuteczne, dał mi belarę) jest lepiej ale czasami mam napady jak się spóźnię z tabletką godzinę czy dwie żeby mąż i tak zakładał gumkę :D

Poleć forum