reklama

Brak oddychania . Pomocy

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez wioketka9086, 5 Sierpień 2013.

1. wioketka9086

wioketka9086 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam moja córeczka ma 2 i pól miesiaca urodziła sie wcześniej o 7 tygodni . Wszystko jest wporzadku oprócz jednego dziś na spacerze zaczęła sie dusić miała zatkany nosek i buzie . Zaczęła robic sie czerwona szeroko otwarte oczy i otwarta buzie nie wydawała żadnych dźwięków zaczęliśmy wkrapiac jej troche wody w nosek wykrzywisla die do tylu wezwalismy pogotowie zanim przyjechali mała zaczęła oddychać i funkcjonować normalnie choć była osłabiona . Stwierdzili ze nic jej nie jest . Jutro idziemy do lekarza ale moze ktoś dziś mi odpowie co mogło spowodować ta sytuacje wspomnę ze to jest juz trzeci raz kiedyś w nocy miałam takie sytuacje mówiłam dla lekarza . CZy to jest spowodowane ślina ostatnio zaczęła sie mocniej slinic ? Proszę o pomoc .

2. lanjaa

lanjaa Aga mama Julii

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jedyne co mi do głowy przychodzi to jakieś zwężenie w układzie oddechowym np tchawicy, które powoduje okresowe problemy z oddychaniem.

3. reklama
  4. Mariolciaa

Mariolciaa Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oby wszystko było w porządku i wizyta u lekarza wszystko wyjaśniła.
    Ja się bardzo boję takich rzeczy... mi raz Oliwier wymiotował i się tym zakrztusił...

5. Salli

Salli Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Wioketka, lekarz najlepiej powie Ci co to jest. Zaobserwuj w jakich sytuacjach to się dzieje, bo to może być bardzo ważne.
    Jako niania spotkałam się z róznymi zachowaniami dzieci.
    Jednym z nich było spinanie (może to coś w tym stylu dzieje się z twoją dzidzią, chociaż nie wiem w jakim wieku się to może zacząć. Ja miałam do czynienia z kikumiesięcznym dzieckiem które się spinało). Wyglądało to tak, że dziecko przestawało oddychać, robiło się całe czerwone, tężało (napinało całe ciałko) i wyglądało tak jakby wcale nie mogło oddychać. Zbyt wysokie napięcie mięśniowe - tak to chyba było określone przez lekarza w przypadku tego dziecka. Może warto poczytać jakie objawy miały dzieci innych matek - bo może to coś Ci przypomni, albo będzie podobne.

Pozdrawiam i życzę dużo szczęścia i zdrowia dla maluszka.

6. martaik

martaik Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u wczesniakow takie rzeczy się zdarzają:( mój starszy synus urodzil się z hipotrofia, lekarze ostrzegali ze takie rzeczy mogą się wydarzyć, dlatego wlasnie kupiliśmy monitor oddechu i choć nigdy Stas się nie dusil to i tak uważam ze urządzenie to było bardzo pomocne, ponieważ mogłam spac spokojnie, przy młodszym synku także uzywalam.

7. andzior

andzior Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja monitor oddechu zaczęłam używać od kiedy mój (wtedy kilkumiesięczny szkrab zaczął sypiać na brzuchu) i używam go do tej pory, mimo że ma już 16 miesięcy, całe noce przesypia na brzuchu.

Poleć forum