reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu 5 i pol miesiaca po porodzie

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Witam
Mialam cesarskie ciecie w pazdzierniku. Pierwszy okres po porodzie dostalam w grudniu, drugi w styczniu. I wiecej nie dostalam okresu. W ciazy nie jestem, nie krmie piersia. Dokarmialam piersia do okolo 4 miesiaca ale mialam malo mleka. Poza tym jeszcze mam dosc duzy brzuch, oczywiscie mniejszy niz byl ale nadal dosc duzy. Chcialam zapytac czy taka sytuacja z okresem i utrzymujcy sie brzuch jest normalne?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie zadręczaj się, takich wypadków będzie więcej kiedy maluszek zacznie się przemieszczać, wierz mi twardsze rzeczy stają dziecku na drodze:p pamiętaj zawsze że po upadku na głowę, uderzeniu itd poprostu obserwuj dziecko, czy wymiotuje, jest ospale bardziej, zachowuje się inaczej itp z takimi objawami najlepiej skonsultować się z lekarzem lub pojechać na ip.
Dzisiaj wydje mi sie ze troche wiecej spal w dzien ale miewa dni ze spi rtcohe w dzien a czasto bardzo malo. Poza tym zachowuje sie normalnie, nie wymiotuje, nie zaplakal, ma apetyt. A ja mu sie boje nawet ubrac czapke i w ogole dotykc jego glowy nawet jak go klade. Wiec to uderzenie mnie wytracilo z rownowagi. WIem ze musze sie nauczyc ubierac mu czapke i nie bac sie...
reklama
Ja daje z kranu ,nie wiem czy to dobrze, ale coś czytałam że nie może być za dużo minerałów czy coś w wodzie ,więc nie wiem jaka butelkowa najlepsza

ja tez daje z kranu i sie zastanawiam czy to dobrze. Uzywasz torebek do filtrowania wody? Ja kupilam takie torebki ale zastanwiam sie czy je uzywac. A ile Twoja juz wazy? Jak teraz karmisz? Bo ja 4 razy mleko i jeden posilek staly, co 4 godziny. Plus od dzisiaj deserek owocowy miedzy karmieniami. Nie stosowalam metody po lyzeczce tylko od razu jadl wiecej, kupuje Gerbera i Bobo Vita. SPotkalam sie z opinia ze robie za duze przerwy miedzy karmieniami i powinien jesc co 3 lub 3 i pol godziny ale pediatra powiedziala ze krmie dobrze bo dobrze przybiera.
 
Ostatnia edycja:
Wiesz co ,my już tak ponad pół roku , więc chyba krzywda się nie dzieje, ale możesz pediatra zapytać o butelkowana, żeby tez nie przedobrzyc
Uzywasz torebek do filtrowania wody? Ja kupilam takie torebki ale zastanwiam sie czy je uzywac. A ile Twoja juz wazy? Jak teraz karmisz? Bo ja 4 razy mleko i jeden posilek staly, co 4 godziny. Plus od dzisiaj deserek owocowy miedzy karmieniami. Nie stosowalam metody po lyzeczce tylko od razu jadl wiecej, kupuje Gerbera i Bobo Vita. SPotkalam sie z opinia ze robie za duze przerwy miedzy karmieniami i powinien jesc co 3 lub 3 i pol godziny ale pediatra powiedziala ze krmie dobrze bo dobrze przybiera.
 
Trochę natchnął mnie ten wpis i tak czytam i czytam....mój synek po majówce skończy roczek a ja jeszcze okresu nie mam... Karmię piersią i tak sobie mówiłam że to może dlatego... Może to być jednak jakiś problem ? Kiedy byłam jeszcze u lekarza na wizycie przed koronawirusem mówił że wszystko jest ok jeśli chodzi o narzady... Właśnie zaczęłam się jeszcze bardziej martwić jak czytam że dziewczyny po 2 /3 miesiącach dostały ponownie okresu
 
Trochę natchnął mnie ten wpis i tak czytam i czytam....mój synek po majówce skończy roczek a ja jeszcze okresu nie mam... Karmię piersią i tak sobie mówiłam że to może dlatego... Może to być jednak jakiś problem ? Kiedy byłam jeszcze u lekarza na wizycie przed koronawirusem mówił że wszystko jest ok jeśli chodzi o narzady... Właśnie zaczęłam się jeszcze bardziej martwić jak czytam że dziewczyny po 2 /3 miesiącach dostały ponownie okresu
Ja okres dostalam w sobote. Ale ja nie karmie piersia chociaz bym chciala. Ale czytalam ze jak sie krmi piersia to okres moze wrocic dopiero po zakonczeniu laktacji, mozna tez karmic piersia i dostac okres. Kazdy organizm jest inny. Ja nie bylam jeszcze u ginekologa od porodu pol roku temu i nie wiem czy teraz isc czy czekac az epidemi sie uspokoi.
 
reklama
Trochę natchnął mnie ten wpis i tak czytam i czytam....mój synek po majówce skończy roczek a ja jeszcze okresu nie mam... Karmię piersią i tak sobie mówiłam że to może dlatego... Może to być jednak jakiś problem ? Kiedy byłam jeszcze u lekarza na wizycie przed koronawirusem mówił że wszystko jest ok jeśli chodzi o narzady... Właśnie zaczęłam się jeszcze bardziej martwić jak czytam że dziewczyny po 2 /3 miesiącach dostały ponownie okresu
Jeśli karmisz piersia, to się nie martw, moja siostra jak karmiła tez nie miala, ja bym się cieszyła nie mając 😉
 
Do góry