reklama

Brak okresu a ciąża

Juliass

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Cześć wszystkim :)
Moja sprawa wygląda następująco. Mój cykl trwa srednio 29 +/- 1 dni dzis mam 33dc A okresu brak! Nie mam nawet pms.. jedyne co mnie zdziwiło to śluz .. jest dziwny, mleczny dość rzadki i niekiedy rozciagliwy jak w dni płodne. Ciagle czuje jakbym dostała okres.. Zazwyczaj przed okresem bolały mnie piersi, podbrzusze i w krzyżu a teraz nic. Czy któraś tak miała i okazało się że jest w ciąży? Typowo objawów ciazowych nie mam.

reklama

MisiaJasia

Fanka BB :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
Cześć wszystkim :)
Moja sprawa wygląda następująco. Mój cykl trwa srednio 29 +/- 1 dni dzis mam 33dc A okresu brak! Nie mam nawet pms.. jedyne co mnie zdziwiło to śluz .. jest dziwny, mleczny dość rzadki i niekiedy rozciagliwy jak w dni płodne. Ciagle czuje jakbym dostała okres.. Zazwyczaj przed okresem bolały mnie piersi, podbrzusze i w krzyżu a teraz nic. Czy któraś tak miała i okazało się że jest w ciąży? Typowo objawów ciazowych nie mam.
A test robilas?

TakaJaPaulina

Rozwiązania
0
Nie musisz mieć objawów ciążowych, bo po pierwsze okres spóźnia się dopiero kilka dni, a poza tym nie każda kobieta ma objawy ciążowe.
Więc nie ma dalej co gdybać tylko odwiedzić aptekę i zakupić test ciążowy.

Meggi_011

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Zrób test, okres spóźnia się dopiero parę dni więc raczej żadnych objawów ciąży nie będziesz miała.

młoda1994

Rozwiązania
0
Może się zdarzyć że mimo ewentualnej ciąży na tym etapie test ciążowy może wyjść negatywny ale wtedy jeśli miesiączka nie przyjdzie przez kilka dni to powtórz test i wtedy powinno coś pokazać jeśli będziesz w ciąży.

Rozwiązania
0
Najlepiej zrób test ja z pierwsza córka zero objawów jakichkolwiek do samego konca :)

Fado123

Rozwiązania
0
Witam ja do 7 tyg nie miałam żadnych objawów

Asiunia85

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Dokładnie to piszesz miałam. Obok mnie śpi mój synek ☺ cały czas uczucie że zaraz dostanę okres.i śluz jak w dni płodne. Oby u Ciebie się sprawdziło
Powodzenia

reklama