reklama

Brak okresu a negatywne testy.

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez djsojna, 30 Marzec 2015.

1. djsojna

djsojna Początkująca w BB

Witam, ostatnią @ miałam 20 lutego. Mając 21 dniowy cykl spóźnia mi się już 17 dzień. Tydzień temu gin stwierdził, że jest jeszcze za wcześnie, żeby coś stwierdzić. Robiłam dziś test - negatywny. :( Dodam, że mam od kilku dniu kosmiczną zgagę, a moich sutków nie idzie dotknąć. Pomimo zrobienia dziś testu, czuję, że coś jest nie tak, pobiegłam zrobić betę, ale każą mi na wyniki czekać 5 dni. Mam obawy, że jednak nie powinnam się nakręcać na coś dobrego :(

2. judy38

judy38 Fanka BB :)

5 dni na betę? Normalnie rano robisz a wieczorem masz odp. Po 17 dniach test powinien wykazać albo owulacja ci się bardzo przesunęła i test nie wykazuje.

3. reklama
  4. djsojna

Wiem właśnie, generalnie strasznie nie sympatyczna była ta pielęgniarka i jutro będę dzwonić i się dowiadywać... Czy więc możliwe jest, że test może być negatywny, kiedy okaże się, że ciąża jednak jest?

5. Dastina19

Dastina19 Zaciekawiona BB

Hej. Jestem w podobnej sytuacji. Ostatnią miesiączkę miałam 15.02 i do dziś nie dostałam okresu a cykl mam co 32 dni. Wczoraj zrobiłam test o stężeniu 10mlu/ml i również wyszedł negatywny. Za ok 3 dni zrobię następny. Od ostatniej miesiączki minął już miesiąc więc test powinien wykazać raczej ciąże.

6. Zmartwionamama

Zmartwionamama <a href="http://www.suwac

Dziewczyny a moze problem z hormonami? Hm.... Miałam podobnie ,brak okresu nagle, kosmiczny bol sutków , zgaga okazało sie ze hormony

7. Dastina19

Mi nic nie dolega. Od czasu do czasu pobolewają mnie jajniki... Czas pokaże na czym stoimy :)

8. Dastina19

Wiadomio juz cos o twoim wyniku??

9. djsojna

Niestety wynik ujemny, znów się nie udało a i miesiączka się pojawiła :(

10. reklama
  11. andzelika87

andzelika87 Fanka BB :)

Nie martw, nastepnym razem sie uda a FoliQ bierzesz?

12. djsojna

Zaczynam brać :)

Poleć forum