reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, a wynik testów negatywny

W takim razie zrób bete w najbliższym laboratorium to koszt kilkunastu złotych A będziesz mieć pewność w sprawie ewentualnej ciąży.

Czy byłaś kiedykolwiek u ginekologa ? Powinnaś pójść po rozpoczęciu współżycia. Jeśli nie planujecie dziecka do bierzecie dogodną dla Was metodę antykoncepcji. Jest duży wybór;)


[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
Już jak robiłam te testy to byłam o krok od omdlenia.. Wyniki negatywne uspokoiły mnie bardzo, ale widzę, że to niestety nie oznacza, że na 100% w ciąży nie jestem... Zobaczę czy gdzieś u mnie w tym małym mieście robią takie testy i pójdę zrobić skoro on daje taką pewność.
Znowu jestem zaniepokojona tym stanem, że jednak faktycznie mogę być w ciąży i jest to chyba jedna z bardziej prawdopodobnych opcji.. :|

Tak byłam już kilka razy u ginekologa, ale ostatni raz kilka miesięcy temu gdy byłam jeszcze dziewica.
 
Zawsze miałam takie plamienia po skończonym okresie. A tu okres powinien zacząć się tydzień temu w sobotę, 3 dni później zaczęły się takie plamienia i mam je do teraz.
 
Mam lekką spine na podbrzuszu i nie miałam dzisiaj brązowych tylko czerwone plamki, ale piersi nadal nic.. Dodatkowo bolą mnie plecy na dole ( zawsze tak mam w dzień - dwa przed okresem, ale zawsze tydzień przed mam napuchnięte piersi, a aktualnie to nadal są flaki .. )
 
Ostatnia edycja:
Jestem dzisiaj jakaś strasznie nerowa.. Cokolwiek ktoś do mnie powie to od razu mam ochotę go zabić.. :|
10 minut temu poczułam, że "leci ze mnie", poszłam do lazienki i mam krew ma podpasce, podbrzusze lekko mnie boli.. Dziwne mi się to wydaje głównie przez to, że nie bolą mnie piersi..
Czy to powinno wskazywać na okres czy może to być coś kompletnie innego?
 
Moim zdaniem okres ci się przesunął i właśnie się zaczyna.
Rozpoczęcie współżycia to coś nowego dla organizmu.
I mógł się przesunąć. A piersi nie zawsze m0ga boleć;)

Idź po okresie do ginekologa i zadbajcoe o odpowiednią antykoncepcję jeśli nie planujecie dziecka. Nie będziesz się tak denerwować

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
A może to być zagnieżdżanie się zarodka? Czytałam, że to często jest mylone z okresem.. Czy za dużo czasu minęło od tego stosunku z pękniętą prezerwatywą do dzisiaj? Bo w sumie to było 23 dni temu :|
 
Za dużo. Około tygodnia tak ale nie 3. Chyba że pozniejbyla jeszcze jakas "okazja"
Idź zrób ta bete i tyle. Nic innego ci nie doradzimy. Po co masz się denerwować.

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
reklama
Badanie beta powie Ci na 100% czy jesteś w ciąży czy nie.
Pokazuje wcześniej niż test.
Co do zagnieżdżania plamienia nie miałam ale uważam że okres się zaczął przecież może się spóźnić nic w tym dziwnego
A plamienie z zagnieżdżane inaczej wygląda to brązowe albo lekko różowe plamienie skąpe nie ma prawa być żywej krwi czerwonej w ciąży.
Więc ja bym tego z okresem nigdy nie pomylila
 
Do góry