reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, a wynik testów negatywny

reklama
Ja miałam przed ciąża cykle nieregularne i owulacja wystąpiła w dniu kiedy powinna być miesiączka ale Ty masz regularne i pisałaś że to jednorazowa sytuacja bo się zapezpieczasz
 
Ja miałam w drugiej ciąży płomienie implantacyjne. Było u mnie równo tydzień po zapłodnieniu . To był śluz z kilkoma kropelkami krwi. Nie wiem jak to na bieliźnie wyglada bo ze mnie wypadło wprost do toalety i takie właśnie to było.

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
Zaczekam z 2-3 dni i zobaczę czy będzie dalej normalnie wyglądał okres.. Mój zazwyczaj strasznie boli ( muszę brać tabletki lub jechać na zastrzyk ), a teraz boli, ale nie jakoś szczególnie.. Ale jeśli od dzisiaj przez te kilka dni będzie mi leciało to chyba mogę być spokojna :)
 
Zaczekam z 2-3 dni i zobaczę czy będzie dalej normalnie wyglądał okres.. Mój zazwyczaj strasznie boli ( muszę brać tabletki lub jechać na zastrzyk ), a teraz boli, ale nie jakoś szczególnie.. Ale jeśli od dzisiaj przez te kilka dni będzie mi leciało to chyba mogę być spokojna :)
Czerwona krew ?
Ja znowu przed ciąża miałam tak samo bolesne miesiączki po porodzie nawet nie wiem kiedy okres przyjdzie:)
Ale to nie u każdej kobiety się sprawdza.
 
Tak, czerwona.
Ja od zawsze mam tak bardzo bolące miesiączki. Kilka razy mdlałam z tego powodu.. Byłam u ginekologa i przepisała mi pani własnie takie mocne tabletki, a jeśli one nie pomagają to jeżdżę na zastrzyk w pośladek i to pomaga..
 
I tu kolejna dziwna rzecz.. Tak jak mówiłam zawsze nie mogłam wytrzymać z bólu podczas okresu, a teraz leci ze mnie w sumie jak z kranu ( dosłownie.. Jak wracałam ze szkoły to nie wiedziałam czy mi podpaska wytrzyma bo tak leciało :| ) a nie boli mnie nic, tylko lekko plecy, ale tak, że praktycznie nie czuje.. Ale to raczej nie ma czym się martwić, co nie?
 
reklama
Idz zrob ta bete, bo czytajac twoje posty mam wrazenie, ze bedziesz sie nakrecac z tymi objawami dopoki cos ci dosadnie nie udowodni, ze w ciazy nie jestes albo jestes ;) Tu nikt ci z fusów nie wywróży ;)

mhsvi09kphw83ntm.png
 
Do góry