reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

brak okresu,brak ciąży

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez kwiatuszek023, 14 Czerwiec 2018 o godzinie 22:57.

1. kwiatuszek023

kwiatuszek023

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie dziewczyny !
    Mam problem a mianowicie brak miesiączki dziesiąty dzień, dzisiaj rano zrobiłam test i wykazał,że nie jestem w ciąży,tydzień przed planowanym okresem miałam delikatnie różowe plamienia.Zawsze miałam regularny okres,mam 23lata,żyję praktycznie bez stresu,nie biorę żadnych leków,nie uprawiam sportu,odżywiam się prawidłowo.Nie mam żadnych objawów przybiżania się okresu (czyli bóle piersi,bóle podbrzusza). Czy któraś z was miała podobny problem? przyznam,że nie garnę się do chodzenia po lekarzach

2. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    86
    Jeśli test 10 dni po negatywny to na bank w ciazy nie jesteś. Ja przed ciąża miałam raz dłuższe cykle raz krótsze i test 10 dni po dawno miałam już pozytywny mimo że owu późno wypadła (ok tygodnia po spodziewanej miesiączce wyszedł )
    Wiesz organizm to nie zegarek zdarza się. Kiedyś musiał być ten pierwszy raz.
    Dla pewności powtórz test jutro albo idz na bete ale wątpię że ciąża.
    A jak długo nie dostaniesz to warto iść do gina.
    Bo różne bywa .
    A nie wiem czy wiesz cytologie się robi raz na ok 2 lata:)
    Więc raz na ruski rok trzeba iść.

3. reklama
  4. dżoasia

dżoasia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Byc moze zrobila ci sie jakas torbiel. To bardzo czesto wydluza cykl. Jesli za jakis tydzien nie dostaniesz okresu i test rowniez bedzie negatywny to poszlabym sprawdzic co sie dzieje.

• Lubię to Lubię to x 1
    • Popieram! Popieram! x 1
    • Lista
  5. kwiatuszek023

kwiatuszek023

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    w zeszłym roku,zimą miałam robioną cytologię. wszystko w normie było

Ostatnia edycja: 15 Czerwiec 2018 o godzinie 00:24
  6. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    Mimo reg. miesiaczek mogłaś mieć jałowy cykl. Możesz mieć torbiel lub jakaś cyste. Nie wiem czy się przeprowadzalas bylas na urlopie zmienilas prace bo i to moze miec wplyw. Zazwyczaj w takich przypadkach lekarz bada szyjke i przepisuje luteine ktora w razie ciazy nie szkodzi w razie braku przyspiesza krwawienie. Przynajmniej 11 lat temu ja tak mialam zalecone.

7. GoJ

GoJ Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    6
    cytologia nie pokaże czy masz torbiel lub cyste... ;)

8. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

Najlepsze odpowiedzi:
    67
  9. kwiatuszek023

kwiatuszek023

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Bardzo fajny artykuł,ale jeszcze poczekam z wizytą u lekarza.W poniedziałek pójdę zrobić betę

10. reklama
  11. niepewna07

niepewna07

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej przychodzę do was z pewnym problemem otóż dzisiaj mija 32 dc miesiączki dalej nie ma wykonałam kilka testów ciążowych dwa z nich wyszły jak mi się wydaje pozytywne (dla pewności zapytałam się znajomej ) ale dzisiaj rano wykonałam kolejny test i wyszedł negatywny. Czy jest to możliwe ze dwa „pozytywne” testy dały fałszywy wynik?

12. elżunia12345

elżunia12345

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Możę do gina trzeba się wybrać? :) najlepiej zasięgnąć porady specjalisty

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie