reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu i brak ciąży...

Dołączył(a)
13 Październik 2011
Postów
9
Miasto
Tczew
Kochane, 15 pażdziernika powinnam dostać okres jednak go nie dostałam... W ten sam dzień zrobiłam test i wyszedł negatywny. Dzisiaj test powtórzyłam i wynik również negatywny. Od ponad tygodnia pobolewa mnie brzuch w dole, często oddaję mocz-wydaje mi się, że może się przeziębiłam, zmarzłam w stopy i dlatego mam takie objawy, jednak innych objawów ciążowych brak. W pierwszej i drugiej ciąży niemal od razu stałam się senna, bolały mnie piersi, miałam twardy brzuch i mdłości, a teraz czuje się dobrze gdyby nie to pobolewanie w dole brzucha. Czy dwa testy mogą się mylić? Miałam ostatnio sporo stresów więc to może być kolejny powód zatrzymania miesiączki. Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Proszę o rady:) Aha, od razu piszę, że do lekarza teraz nie pójdę, ewentualnie jakby nic się nie zmieniło, to w przyszłym miesiącu:)
 
reklama
My nie jesteśmy od tego by straszyć,ale skoro nie masz okresu,a test nadal negatywny to czekanie do przyszłego miesiąca jest lekkomyślne!!!.Mogą być różne przyczyny twojego stanu,warto by było się upewnić i u gina i u internisty.
 
ja zrobilam kilka testow, pierwszy wątpliwie pozytywny, trzy kolejne negatywne, piąty zrobiony po tygodniu dopiero pokazał ciążę. teraz jestem w 12tc. a jesli chodzi o objawy to kazda ciaza jest inna, w pierwszej czulam sie doskonale, teraz nie jest juz tak wesolo, ale daje rade.
 
Ja miałam identyczna sytuację okres powinnam dostać 29 maja 30 czerwca zrobiłam test był negatywny za kilka dni powtórzyłam również negatywny jak się potem okazało miałam wtedy owulację pozytywny wyszedł dopiero po dwóch tyg i teraz jestem w 23 tyg ciąży także różnie to może być owulacja przesuneła mi się o równe 2 tyg co mi się nigdy nie zdarzyło.
 
Ostatnia edycja:
Na wszelki wypadek leć do gina. Jest coś takiego jak ciąża pozamaciczna - bliska mi osoba miała. Ale nie chce straszyć. Po prostu idź do gina.
 
ja bylam w ciazy pozamacicznej 2 lata temu,objawy sa takie same jak w normalnej ciazy,test byl pozytywny juz w dzien przewidywanej miesiaczki,
okazalo sie wszystko dopiero w7 tyg,zaczelam plamic i z tym problemem szybko pobieglam do gine,ale to juz inna historia..
 
reklama
Do góry