reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu i brak pozytywnego testu - pytanie

U

użytkownik 213578

Gość
Cześć :) ja mam pytanie, bo już głupieję. 6.11 PIK, później testy uytrzymywały się wysoko, ale nie było piku a 10.11 ewidentnie już zaczęły wychodzić bledsze. 14.11 robiłam progesteron około godziny 11 i wyszedł 9.60. Dzisiaj mamy 14 dpo okresu i objawów okresu nie ma testy białe.
I teraz pytanie, bo na internecie jest napisane, że faza lutealna trwa od 12-16 dni. U mnie to było 14 zazwyczaj czyli dziś i co robić jak nie dostanę okresu? Iść jutro na betę? :D
Czy jest możliwe żeby nmiesiączka nie przyszła w ciągu tych 12-16 dni po owulacji wcale lub się spóźniła, bo ja już zgłupiałam
Z góry dziękuję za pomoc <3
 
reklama
Bardzo często dziewczyny już 10 dpo mają jakieś lekkie kreski, także wydaje mi się, że jeśli 14 dpo i biel, to raczej nic z tego. A jaka czułość testów? Jeśli 25, to może spróbuj 10 ?
 
Jeśli nie jesteś pewna i tli się w tobie jakaś nadzieja, to leć na betę, tam jest wszystko czarno na białym, bez szukania kresek i myślenia, czy nie za wcześnie ;)
Akeidy powinnaś dostać @?
 
Jeśli nie jesteś pewna i tli się w tobie jakaś nadzieja, to leć na betę, tam jest wszystko czarno na białym, bez szukania kresek i myślenia, czy nie za wcześnie ;)
Akeidy powinnaś dostać @?
Okres wychodzi na to, że dzisiaj, ale mogło się niby przesunąć, sama nie wiem :) nie lubię poprostu tej niepewności a nie chce też iść na betę jeżeli jest szansa, że może być za wcześnie bo okresy nieregularne
 
Cześć :) ja mam pytanie, bo już głupieję. 6.11 PIK, później testy uytrzymywały się wysoko, ale nie było piku a 10.11 ewidentnie już zaczęły wychodzić bledsze. 14.11 robiłam progesteron około godziny 11 i wyszedł 9.60. Dzisiaj mamy 14 dpo okresu i objawów okresu nie ma testy białe.
I teraz pytanie, bo na internecie jest napisane, że faza lutealna trwa od 12-16 dni. U mnie to było 14 zazwyczaj czyli dziś i co robić jak nie dostanę okresu? Iść jutro na betę? :D
Czy jest możliwe żeby nmiesiączka nie przyszła w ciągu tych 12-16 dni po owulacji wcale lub się spóźniła, bo ja już zgłupiałam
Z góry dziękuję za pomoc <3
Skoro nie byłaś na USG to możliwe, że owulacja była dopiero 8.11 a wtedy dziś jesteś dopiero 13dpo i okres będzie jutro, pojutrze. 😉
 
Powiem szczerze nie znam się dlatego pytam, na forum dostałam info i w taki sposób liczę, ale teraz już nie wiem. Ale dzięki za pomoc :)
 
reklama
To w takim razie czekam na okres, o był nasz ostatni cykl starań na ten moment więc już na nic nie liczę :D Dzięki i powodzenia wszystkim <3
 
Do góry