reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, negatywny test 2 dni po

ketlinka

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2023
Postów
16
Dziewczyny,
Zawsze miałam regularny okres, co do dnia. W tym jednak cyklu pomimo dużych bóli brzucha w dniu spodziewanej miesiączki oraz dzień po, okres nie przyszedł. Dziś jest drugi dzień po terminie, brzuch praktycznie już nie boli a okresu nadal nie ma. Zrobiłam dziś dwa testy i oba negatywne. Jutro rozważam zrobienie bety dla całkowitej pewności. Czy będzie już ona miarodajna jeśli cykle mam krótkie ( 24 dniowe) a jutro wypadnie 27 dzień cyklu, czy lepiej się jednak wstrzymać?
 
reklama
Ja bym liczyła tak dwa tygodnie od ostatniego stosunku, jeśli po tym czasie testy są negatywne, to raczej ciąży nie ma. Może po prostu w tym cyklu owulacja ci się przesunęła i stad to spóźnienie
 
Ja bym liczyła tak dwa tygodnie od ostatniego stosunku, jeśli po tym czasie testy są negatywne, to raczej ciąży nie ma. Może po prostu w tym cyklu owulacja ci się przesunęła i stad to spóźnienie
To jeśli liczyć dwa tygodnie od ostatniego stosunku to minie dopiero w piątek...czy myślisz ewentualnie że jutrzejsza beta jeszcze jest za wcześnie? Oczywiście przesunięcie również biorę pod uwagę, tylko zmyła mnie najbarwniejszych to że zawsze Mialam jak w zegarku ( ale wiadomość zawszę musisz być ten pierwszy raz :)), ale bardziej zastanawia mnie że w dniu planowanego okresu i dzień po miałam duże bóle brzucha a teraz czuję się jakby już było po okresie, bo niemal nic nie boli 🙈
 
To jeśli liczyć dwa tygodnie od ostatniego stosunku to minie dopiero w piątek...czy myślisz ewentualnie że jutrzejsza beta jeszcze jest za wcześnie? Oczywiście przesunięcie również biorę pod uwagę, tylko zmyła mnie najbarwniejszych to że zawsze Mialam jak w zegarku ( ale wiadomość zawszę musisz być ten pierwszy raz :)), ale bardziej zastanawia mnie że w dniu planowanego okresu i dzień po miałam duże bóle brzucha a teraz czuję się jakby już było po okresie, bo niemal nic nie boli 🙈
Jak zaszłam w ciążę to właśnie tak mnie bolał brzuch jak na miesiączkę w tych dniach co miesiączka miała być. Latałam do łazienki, bo byłam pewna, że mnie zaleje zaraz a tu czysto było. Ale okazało się że mi wtedy przesunęła się owulacja i w tym czasie co niby miałam dostać okres to była implantacja i po paru dniach przeszło jakbym była już po okresie 🙂 I dopiero po niecałych dwóch tygodniach od tych bóli zrobiłam betę, bo okres nie przyszedł i wyszła niewielka 🙂
 
To jeśli liczyć dwa tygodnie od ostatniego stosunku to minie dopiero w piątek...czy myślisz ewentualnie że jutrzejsza beta jeszcze jest za wcześnie? Oczywiście przesunięcie również biorę pod uwagę, tylko zmyła mnie najbarwniejszych to że zawsze Mialam jak w zegarku ( ale wiadomość zawszę musisz być ten pierwszy raz :)), ale bardziej zastanawia mnie że w dniu planowanego okresu i dzień po miałam duże bóle brzucha a teraz czuję się jakby już było po okresie, bo niemal nic nie boli 🙈
No to może zrób betę w piątek i będziesz miała pewność ;)
 
Często tak miałam że już mi się wydało że będzie okres a jednak stres hormony przesuwały go o kilka dni
 
Ja miałam podobnie, w dniu spodziewanej miesiączki był test negatywny, 2 dni od tego terminu zrobiłam test i był taki ledwo widoczny, wczoraj poszłam na betę czyli 5 dni od spodziewanej miesiączki i beta 146.
 
reklama
Do góry