reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, negatywny test 2 dni po

reklama
IMG20231209111542.jpg
IMG20231209111329.jpg
 
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam pytanie. Jestem już mama ale zgłupiałam. Mianowicie miesiączki regularne -30 dni cykl i masz babo placek 28 listopada ostatnia i do tej pory nic. Testy wykonane dzień po spodziewanej, później po kolejnych dwóch dniach i kolejnych i testy negatywne... Nigdy tak nie miałam 😔 i już się zastanawiam czy mi się coś zblokowało czy jestem ale za szybko robiłam :(
Miała któraś z Was podobny przypadek?
 
reklama
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam pytanie. Jestem już mama ale zgłupiałam. Mianowicie miesiączki regularne -30 dni cykl i masz babo placek 28 listopada ostatnia i do tej pory nic. Testy wykonane dzień po spodziewanej, później po kolejnych dwóch dniach i kolejnych i testy negatywne... Nigdy tak nie miałam 😔 i już się zastanawiam czy mi się coś zblokowało czy jestem ale za szybko robiłam :(
Miała któraś z Was podobny przypadek?

Po tygodniu spoznienia warto wybrac sie do ginekologa. Przyczyn moze byc wiele, nie tylko ciaza.
 
Do góry