reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu negatywny test 5mc po porodzie

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2021
Postów
3
Witam, jestem 5 miesiecy po porodzie zaznaczę ze karmilam bardzo krótko obecnie karmię tylko mm. Pierwszy okres dostałam 2 miesiace po urodzeniu ale teraz od 5 dni spóźnia mi się okres, robiłam test 3dni po terminie spodziewanej @ i wyszedł negatywny. Cykle przed ciążą mialam raczej ok 29-32dniowe teraz wg aplikacji 26 dni (z czego widze ze pierwszy trwal 25 dni kolejny już 27). Współżycie było Ale raczej po owulacji i bez skończenia w środku. Możliwe że okres po porodze bedzie taki nieregularny? Czy może mimo negatywnego testu jest prawdopodobna ciąża?
 
reklama
Moje cykle po porodzie potrafiły trwać i po 65 dni. Mimo wszystko, jeżeli nie chcecie ciąży, pomyślcie o antykoncepcji, bo stosunek przerywany niestety niesie ze sobą ryzyko wpadki. Plemniki znajdują się również w preejakulacie.
 
Moje cykle po porodzie potrafiły trwać i po 65 dni. Mimo wszystko, jeżeli nie chcecie ciąży, pomyślcie o antykoncepcji, bo stosunek przerywany niestety niesie ze sobą ryzyko wpadki. Plemniki znajdują się również w preejakulacie.
Chce zacząć antykoncepcję mechaniczną czyli np spirala Ale do tego wg mojego gin musze odczekać parę cykli. Logicznie patrząc ciążą jest malo prawdopodobna Ale przy spozniajacym się okresie zaczynam powoli swirowac😉
 
Do góry