reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, negatywny test, pozna owulacja

Dołączył(a)
30 Styczeń 2021
Postów
7
Dziewczyny bardzo proszę o rady i wasze doświadczenia. Miewam regularne cykle 29dni i staram się z mężem o dziecko. Okres spóźnia się 2 dni, a testy są negatywne. Podejrzewam że owulację miałam w 19 dniu cyklu ze względu na to, że w tym dniu pojawiło się delikatne różowe plamienie w gęstym przezroczystym śluzie. Oczywiście do zblizenia doszlo w tym dniu. Biorąc pod uwagę, że zarodek zagnieżdża się nawet do 12 dni to teoretycznie przy owulacji w 19 dniu cyklu zarodek może zagnieździć się w okolicach planowanej miesiączki. Czy miałyście tak że testy zaraz po planowanej @ wychodziły negatywne a dopiero kilka dni później wychodziły pozytywne??
 
reklama
Tak naprawdę nie masz pewności, że owulacja była 19dc. Mogła się przesunąć i po prostu za wcześnie na test. Poczekaj kilka dni i powtórz test jeżeli@ nie przyjdzie. Lub zrób betę, badanie z krwi jest bardziej czulsze.
 
Tak naprawdę nie masz pewności, że owulacja była 19dc. Mogła się przesunąć i po prostu za wcześnie na test. Poczekaj kilka dni i powtórz test jeżeli@ nie przyjdzie. Lub zrób betę, badanie z krwi jest bardziej czulsze.
Chętnie zrobiłabym betę ale utknęłam na kwarantannie do 4.02. dopiero w piątek będę wolna. Objawy wskazywały na plamienie owulacyjne ale rzeczywiście- pewnosci nie mam. Jeśli @ nie przyjdzie zrobię test po 7dniach od planowanej @. Bardziej interesowało mnie czy któraś z pań miała podobna sytuacje która skończyła się ciążą.
 
Chętnie zrobiłabym betę ale utknęłam na kwarantannie do 4.02. dopiero w piątek będę wolna. Objawy wskazywały na plamienie owulacyjne ale rzeczywiście- pewnosci nie mam. Jeśli @ nie przyjdzie zrobię test po 7dniach od planowanej @. Bardziej interesowało mnie czy któraś z pań miała podobna sytuacje która skończyła się ciążą.
Tak, moja koleżanka z pracy tak miała. Zrobiła test kiedy już okres się spóźniał i wyszedł negatywny. Dopiero po kilku kolejnych dniach poszła na betę i ta wskazała ciąże. Wiec nadzieja jest do momentu kiedy nie przyjdzie okres.
 
Chętnie zrobiłabym betę ale utknęłam na kwarantannie do 4.02. dopiero w piątek będę wolna. Objawy wskazywały na plamienie owulacyjne ale rzeczywiście- pewnosci nie mam. Jeśli @ nie przyjdzie zrobię test po 7dniach od planowanej @. Bardziej interesowało mnie czy któraś z pań miała podobna sytuacje która skończyła się ciążą.
No to niestety pozostaje ci czekać. Póki nie ma @ jest nadzieja, że faktycznie coś tam się dzieje 🙂 trzymam kciuki i daj znać jak się sprawy mają 🙂
 
Mam podobną sytuację, ale ja dostałam niby okres. Można tak to w sumie nazwać bo nie wiem czy to zaliczać do normalnego okresu. krwawiłam trochę przez jeden dzień z czego miałam do tego brązowe plamienia, na nastepny dzien już prawie nic, zwykle mój okres trwa min 3 dni. Zrobiłam trzy testy w odstępie tygodnia i wszystkie negatywne. Myślicie, że mam się o co martwić ? Wszyscy bliscy mówią, że to przez stres :(
 
Mam podobną sytuację, ale ja dostałam niby okres. Można tak to w sumie nazwać bo nie wiem czy to zaliczać do normalnego okresu. krwawiłam trochę przez jeden dzień z czego miałam do tego brązowe plamienia, na nastepny dzien już prawie nic, zwykle mój okres trwa min 3 dni. Zrobiłam trzy testy w odstępie tygodnia i wszystkie negatywne. Myślicie, że mam się o co martwić ? Wszyscy bliscy mówią, że to przez stres :(
Ja dzisiaj tez dostałam okres. Bardzo bolesny wzięłam już 2 nospy i dalej źle się czuje i wszystko mnie boli. Zazwyczaj jeden Apap mi pomaga a tu nic. Mimo wszystko krwawienie wcale nie jest obfite... Nazwałbym to raczej większym plamieniem niż okresem. We wtorek i ide do lekarza to może się coś dowiem...
 
Cześć dziewczyny, spóźnia mi się okres już 13 dni, ostatnia miesiączka była dość skąpa i trwała 3 dni co trwa 5-6, po tygodniu dostałam plamienie brązowe, 2 dniowe, zrobiłam test negatywny, ostatnia miesiączka była 3 czerwca dziś 16 lipiec okresu brak, dodam ze to pierwszy raz taka sytuacja i plamienie, testy wychodzą negatywne 😞 od owulacji minęło 28dni, dziś miałam mdłości i dziwny ucisk w gardle przez co wylądowałam w łazience, co uważacie? Ciąża mimo przy negatywnych testach? Pomóżcie kobietki
 
reklama
Cześć dziewczyny, spóźnia mi się okres już 13 dni, ostatnia miesiączka była dość skąpa i trwała 3 dni co trwa 5-6, po tygodniu dostałam plamienie brązowe, 2 dniowe, zrobiłam test negatywny, ostatnia miesiączka była 3 czerwca dziś 16 lipiec okresu brak, dodam ze to pierwszy raz taka sytuacja i plamienie, testy wychodzą negatywne 😞 od owulacji minęło 28dni, dziś miałam mdłości i dziwny ucisk w gardle przez co wylądowałam w łazience, co uważacie? Ciąża mimo przy negatywnych testach? Pomóżcie kobietki
Co uważamy? Nikt Ci tu nie powie co ci dolega. Jak podejrzewasz ciążę to zrób betę z krwi, jej wynik nie pozostawi wątpliwości.

Chociaż 28 dni po owulacji to już powinny być dwie grube krechy na testach.

To, że nigdy tak nie miałaś nie znaczy, że mieć nie będziesz. Mogły się trafić zawirowania hormonalne np. i stąd plamienie i wydłużony cykl.
 
Do góry