reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Brak okresu od 2 miesiecy, bardzo niska beta...

Rozwiązania
0
Zaczne od poczatku....Ostatni okres w lipcu.Po kilku kolejnych negatywnych testach jest w koncu wynik pozytywny.Plamienie bardzo slabe jednodniowe.Bol od czasu do czasu dalej odczywalny po prawej stronie. Zero bolu piersi tkliwosci it'd.Lekarz rodzinny podczas wizyty podotykal brzuch I stwierdzil ze gdyby to byla ciaza pozamaciczna to nie wytrzymalabym z bolu. Zero skietowania na bete , dodam ze bylby to 9 tydzien ,USG dopiero 26 wrzesnia. Nie wytrzmujac napiecia umowilam sie na USG w prywatnym gabonecie gdzie stwierdzono ze nigdzie nie widac zarodka , na opisie wpisano ciaza pozamaciczna -brak lokalizacji I odrazu z tamtad odeslali mnie do szpitala dla kobiet. W szpitalu stwierdzili ze mnie przebadja jak nie bedzie zagrozenia dla zdrowia I zycia pojde do domu ale kolejnego dnia mam sie wstawic na 10:30 na USG. Ale....test ciazowy z moczu negatywny , kolejny test z krwi negatywny ( beta 2) wiec stwierdzil ze juz nie potrzebuje badac kolejnych bo wszystko wskakuje na brak ciazy.Kazali odczekac do 10 pazdzernika jak nie dostane okresu to do rodzinnego ktory zaleci dalszebadania w miedzy czasie mam wykonac test ciazowy z moczu w domu jak bedzie pozytywny do mam sie zglosic prosto do szpitala. Stwierdzili ze to ichzdaniem ciaza biochemiczna. Dodam ze moj brzuch ma wielkosc brzucha kobiety w 10 tygodniu ciazy... jestem przerazona.

reklama

Patrycja35

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Jezeli beta 2 to nie ciaza...przy ciazy biohemicznej uwazam ze juz bys dostala krwawienie...obfite...mysle ze to cos innego...ja mialam ciaze biohemiczna...i bodajze tydzien po terminie miesiaczki dostalam okres...ale testy mialam wczesniej pozytywne..zrob badania krwi

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
W 10 tc to brzuch jest raczej niewidoczny. Skoro testy wyszły pozytywne a później negatywne to mogła być ciąża bioCHemiczna. I krwawienie wcale nie musi być obfite. Beta wskazuje na brak ciąży. Może masz jakąś torbiel i stąd te zaburzenia hormonalne.

Fado123

Rozwiązania
2
To nie może być ciąża , czy do tej pory miałaś regularne cykle ? dziwna sprawa ,ginekolog robiąc badanie powinien ,chociaż wiedzieć czemu nie ma @

OlkaC

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja nie miałam okresu przez 3 miesiące. Nawet nie zwracałam na to uwagi bo nie współżyłam. W końcu zaczęło mnie to nie pokroić poszłam do ginekologa, zostałam przebadana i skierowanie na prolaktyne. Okazało się że jest podważona i z stąd ten problem. Dostałam Luteinę 50 i o endokrynologa dostinex. Może masz jakieś zmiany hormonalne obstawiam prolaktyne

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry