reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu od 2 miesiecy, bardzo niska beta...

Dołączył(a)
19 Wrzesień 2019
Postów
1
Zaczne od poczatku....Ostatni okres w lipcu.Po kilku kolejnych negatywnych testach jest w koncu wynik pozytywny.Plamienie bardzo slabe jednodniowe.Bol od czasu do czasu dalej odczywalny po prawej stronie. Zero bolu piersi tkliwosci it'd.Lekarz rodzinny podczas wizyty podotykal brzuch I stwierdzil ze gdyby to byla ciaza pozamaciczna to nie wytrzymalabym z bolu. Zero skietowania na bete , dodam ze bylby to 9 tydzien ,USG dopiero 26 wrzesnia. Nie wytrzmujac napiecia umowilam sie na USG w prywatnym gabonecie gdzie stwierdzono ze nigdzie nie widac zarodka , na opisie wpisano ciaza pozamaciczna -brak lokalizacji I odrazu z tamtad odeslali mnie do szpitala dla kobiet. W szpitalu stwierdzili ze mnie przebadja jak nie bedzie zagrozenia dla zdrowia I zycia pojde do domu ale kolejnego dnia mam sie wstawic na 10:30 na USG. Ale....test ciazowy z moczu negatywny , kolejny test z krwi negatywny ( beta 2) wiec stwierdzil ze juz nie potrzebuje badac kolejnych bo wszystko wskakuje na brak ciazy.Kazali odczekac do 10 pazdzernika jak nie dostane okresu to do rodzinnego ktory zaleci dalszebadania w miedzy czasie mam wykonac test ciazowy z moczu w domu jak bedzie pozytywny do mam sie zglosic prosto do szpitala. Stwierdzili ze to ichzdaniem ciaza biochemiczna. Dodam ze moj brzuch ma wielkosc brzucha kobiety w 10 tygodniu ciazy... jestem przerazona.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja nie miałam okresu przez 3 miesiące. Nawet nie zwracałam na to uwagi bo nie współżyłam. W końcu zaczęło mnie to nie pokroić poszłam do ginekologa, zostałam przebadana i skierowanie na prolaktyne. Okazało się że jest podważona i z stąd ten problem. Dostałam Luteinę 50 i o endokrynologa dostinex. Może masz jakieś zmiany hormonalne obstawiam prolaktyne
Jezeli beta 2 to nie ciaza...przy ciazy biohemicznej uwazam ze juz bys dostala krwawienie...obfite...mysle ze to cos innego...ja mialam ciaze biohemiczna...i bodajze tydzien po terminie miesiaczki dostalam okres...ale testy mialam wczesniej pozytywne..zrob badania krwi
 
W 10 tc to brzuch jest raczej niewidoczny. Skoro testy wyszły pozytywne a później negatywne to mogła być ciąża bioCHemiczna. I krwawienie wcale nie musi być obfite. Beta wskazuje na brak ciąży. Może masz jakąś torbiel i stąd te zaburzenia hormonalne.
 
To nie może być ciąża , czy do tej pory miałaś regularne cykle ? dziwna sprawa ,ginekolog robiąc badanie powinien ,chociaż wiedzieć czemu nie ma @
 
Ja nie miałam okresu przez 3 miesiące. Nawet nie zwracałam na to uwagi bo nie współżyłam. W końcu zaczęło mnie to nie pokroić poszłam do ginekologa, zostałam przebadana i skierowanie na prolaktyne. Okazało się że jest podważona i z stąd ten problem. Dostałam Luteinę 50 i o endokrynologa dostinex. Może masz jakieś zmiany hormonalne obstawiam prolaktyne
 
Rozwiązanie
Do góry