reklama

brak okresu po 5 miesiącach od porodu

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez MartaH1985, 25 Wrzesień 2013.

1. MartaH1985

MartaH1985 Fanka BB :)

Witam!Pięć miesięcy temu urodziłam synka. Przez trzy miesiące karmiłam go piersią. Minęło już 2 miesiące od odstawienia a ja nadal nie mam okresu. Robiłam nawet test ciążowy, ale był negatywny. Wizytę u gina mam za 3 tygodnie? czy któraś z forumowiczek może tak miała?

2. kasia-matiy

kasia-matiy Fanka BB :)

zacznijmy od tego czy podczas karmienia stosowałaś jakąś antykoncepcję? bo jeśli tak to właśnie te tabletki które można stosować podczas karmienia powodują że nie ma się okresu i ja właśnie tak miałam ... póki co nie przejmuj się i poczekaj na wizytę :-)

3. reklama
  4. riolcia

riolcia Fanka BB :)

Spokojnie, masz jeszcze czas. Mi wrócił @ chyba 5 m-cy po odstawieniu od piersi i nie stosowałam w ty czasie żadnej antykoncepcji. Hormony muszą mieć troche czasu do dostosowania sie do zmieniającej sytuacji. Ciesz się tym faktem - życie bez @ jest fajniejsze ;)

5. DZIULKA78

DZIULKA78 uzalezniona od BB

ja pamietam ze skonczylam karmic w lutym, a okres dostalam dopiero pod koniec kwietnia. mialam tabletki anty tez- cerazette podczas cycania.

6. MartaH1985

Wlaśnie nie miałam żadnej antykoncepcji...i mam ciążę chyba urojoną :-) RIOLCIA życie bez @ jest fajniejsze, ale mój mąż niedługo mi na zawał zejdzie :-D

7. kasia-matiy

myślę że jest to możliwe żebyś jeszcze nie miała @ bo w sumie niedawno skończyłaś karmić, ale skoro nie chcecie kolejnej dzidzi to się po prostu zabezpieczajcie ;-) ... również z ciąży i karmienia to najlepiej wspominam brak @ ;-)

8. agnieszka116

agnieszka116 Mama Dominiki i Antosia;)

u mnie też mineto już 5 miesięcy i miesiączki dalej nie mam, ale ja karmię piersią jeszcze nie ukrywam że z niecierpliwością na nią czekam

9. Bombek

Bombek Fanka BB :)

Przy pierwszym dziecku z karmieniem piersią dostałam okres dopiero po roku czasu od porodu :-). Obecnie również karmię piersią właśnie minęło 6 miesięcy i nie spodziewam się, żeby szybko miał się zjawić.

10. reklama
  11. MartaH1985

To forum działa cuda. W nocy dostałam @:-)

12. kasia-matiy

ale w sumie to czemu się nie zabezpieczacie MartaH? mam nadzieję że wiesz że brak okresu oraz karmienie piersią nie chroni przed ciążą ???

Poleć forum