reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak okresu, stres, dziwny kolor uplawow

reklama
a jakie upławy? serkowate, zielonkawe, szarawe, z krwią, mają nieprzyjemny zapach? może to jakaś infekcja?
 
Witam.Mam pytanie.Mianowicie,kochałam się z mężczyzną w dni płodne ale tylko z prezerwatywą.Teraz 13 sierpnia powinnam dostać okres i owszem obiajwy były nadchodzącej miesiaczki aczkolwiek bardzo słabe ,pomijając okropny ból krzyża.13 rano troche mi poleciało a pózniej nic,14 jakies brązowe upławy i 15 tez rano z krwią a pózniej czasami brunatne upławy.Test robiłam dwa razy i za każdym razem negatywny. Bol piersi praktycznie znikną ,brzuch "spadł" tylko bol krzyza został ale juz mniejszy.Co może być przyczyną?Dziekuje za odpowiedż i pozdrawiam. http://*spam*/img/forum/smilies/icon_cry.gif
Ps. zapomniałam dodac ze wcześniej miałam jakis stan zapalny i wziełam 3 tabletki nastatyny.
 
Jeśli masz już regularną miesiączkę, a naprawdę żle się czujesz, idź do lekarza. Zresztą, ciąża jest niewykluczona, ale raczej w nią wątpię. Możliwe, że to też przez tabletki. Jeśli dalej będziesz się niepokoić, to idź do swojego gina.Możliwe, że to jakieś zakażenie lub stan zapalny. Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
witam....
mam problem.....od dawna już nie mam okresu ok 3 miesiące :( praktycznie okres w moim zyciu pojawia sie co 3 miesiące....czym może to byc spowodowane?? gdy brałam tabletki antykoncepcyje to okres miałam reegularnie ale trwał tylko 2 dni....i był że tak powiem minimalny...... w tym momencie nie mam okresu juz ok 3 miesiecy. ciąża to chyba nie jest bo nie mam żadnych objawów ani nic.....tyle ze boli mnie dolna cześć brzucha, tzn nie ciągle tylko jak przyjdzie bol to az sie składam z bólu.....:( sos! :(
 
magdzik jak tez tak miałam cykle nawet po 97 dni !
Chodziłam do lekarza non stop, a to jakies luteiny, a to hormony mi zapisywał, pomagały na krótko. Miałam robiony poziom hormonów i niby był w normie. Także jedynym wyjściem było zażywanie tabletek antykoncepcyjnych gdyz ciągłe oczekiwanie na okres doprowadzało mnie do obłędu. Dopiero po urodzeniu dziecka w miare mi sie wszystko wyregulowało a tak nawet ginekolodzy (byłam u 3) nie umieli mi pomóc przez ok 4 lata.
 
reklama
no to mi ulzyło troszkę....bo już sie bałam ze to ciąza....ale i tak test zrobie.....i dobrze ze nie ja mam tylko taki problem......dziękuje
 
Do góry