reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test negatywny, objawy ciąży

Dołączył(a)
13 Luty 2021
Postów
6
Cześć dziewczyny, chciałam Wam opowiedzieć o mojej sytuacji. Otóż ostatni okres wypadł mi 9.11, cykle mam 28-30. Przynajmniej takie miałam do czasu zanim zaszłam w pierwszą ciąże bo po porodzie doczekałam się dwóch okresów, które przyszły jak w zegarku. Z tego powodu uznałam, że nie wiele się u mnie zmieniło, więc przewidywana owulacja mogła mieć miejsce 22-24.11. Uprawiałam stosunek przerywany z partnerem 26.11. Tak wiem czym się to może zakończyć ale nigdy w taki sposób nie mieliśmy problemu z zajściem w ciąże + mniejsze prawdopodobieństwo bo były to wtedy dni niepłodne (przynajmniej według kalendarza xD). Ale wracając do rzeczy;
Od 6 dni opóźnia mi się okres a miałam go dostać 7.12. Kupiłam sobie test pink strumieniowy (3 dziej po opóźnionej miesiączce) i o dziwo nie pojawiły mi się żadne kreski. Nawet kontrolna. Wyrzuciłam go do kosza po godzinie bo dalej nic nie było ale po 2-3 godzinach zobaczyłam, że coś się pojawiło. Była to kontrolna kreska i biały cień drugiej kreski, widoczny tylko pod światło. Nie wiem czy taki test mogę uznać za wiarygodny, ponieważ zrobił się po tak długiej porze, wiec 2 dni późnej (5 dzień po opóźnionej miesiączce), kupiłam test innej firmy płytkowy i był negatywny. Dodam, że od tygodnia mam bóle podbrzusza, tkliwe piersi (nigdy mnie przeważnie nie bolą) oraz zmienił mi się śluz na obfitszy lejący. Postanowię powtórzyć test ale już nie wiek co mam myśleć. Raz w życiu mi się zdarzyła tylko taka sytuacja z opóźnieniem i wtedy byłam w ciąży, nawet test po 5 dniach po spodziewanej miesiące pokazal mi od razu dwie czerwone mocne kreski a tutaj takie bawienie się….
 
reklama
Dokładnie, idź na betę, to rozwieje Twoje wątpliwości.
A opóźniony okres może być przyczyną : problemów hormonalnych, stresu, jakiejś dużej zmiany w życiu, któa by wystąpiła ostatnio, przesuniętej owulacji itd.
Niekoniecznie oznacza to ciążę :)
 
Dokładnie, idź na betę, to rozwieje Twoje wątpliwości.
A opóźniony okres może być przyczyną : problemów hormonalnych, stresu, jakiejś dużej zmiany w życiu, któa by wystąpiła ostatnio, przesuniętej owulacji itd.
Niekoniecznie oznacza to ciążę :)
Właśnie nigdy nie miałam nawet plamienia aby chociaż móc cokolwiek przypuszczać, w ostatniej ciąży zanim zrobiłam test to tylko pare razy pobolewało mnie podbrzusze i nie miałam tkliwości z piersiami a teraz co chwile odczuwam dziwne kłucia i zaczynam panikować 🙂 mam nadzieje, że winą są anomalie miesiączkowe po porodzie.
 
Właśnie nigdy nie miałam nawet plamienia aby chociaż móc cokolwiek przypuszczać, w ostatniej ciąży zanim zrobiłam test to tylko pare razy pobolewało mnie podbrzusze i nie miałam tkliwości z piersiami a teraz co chwile odczuwam dziwne kłucia i zaczynam panikować 🙂 mam nadzieje, że winą są anomalie miesiączkowe po porodzie.
Idź na betę. Tamten test uznaj jako nieważny.
 
Cześć. Napiszę tutaj może ktoś coś mądrego podpowie. Miesiączkę mam dostać sobota/niedziela. Od 2 dni boli mnie brzuch jak na okres, jestem przeziębiona, ogólnie słabo się czuję, mam zaparcia. Robiłam test z ciekawości ale negatywny. Czy jest szansa że to może być ciąża? Czytałam tutaj dużo postów że właśnie takie "objawy" miały Panie jak były we wczesnej ciąży. Wiem że zaraz mądre Panie napiszą że w tak wczesnej ciąży nie ma objawów. Pytam po prostu o Wasze doświadczenia.
 
reklama
Cześć. Napiszę tutaj może ktoś coś mądrego podpowie. Miesiączkę mam dostać sobota/niedziela. Od 2 dni boli mnie brzuch jak na okres, jestem przeziębiona, ogólnie słabo się czuję, mam zaparcia. Robiłam test z ciekawości ale negatywny. Czy jest szansa że to może być ciąża? Czytałam tutaj dużo postów że właśnie takie "objawy" miały Panie jak były we wczesnej ciąży. Wiem że zaraz mądre Panie napiszą że w tak wczesnej ciąży nie ma objawów. Pytam po prostu o Wasze doświadczenia.
no i mądre Panie mają rację, bo w tak wczesnej ciąży nie ma objawów 🤷‍♀️ poczekaj do poniedziałku i wtedy zrób test.
Ale jak jesteś przeziębiona, to masz objawy przeziębienja, a nie ciąży.
 
Do góry