reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test negatywny

Dołączył(a)
3 Styczeń 2024
Postów
14
Dziewczyny, chciałam zasięgnąć waszej opinii i dowiedzieć się czy miałyście podobną sytuację. Zawsze miałam regularne cykle co 24 dni. Ostatni cykle się opóźnił i miesiączkę miałam w 27 dniu. Założyłam że teraz będzie podobnie. Tydzień temu zaczął pobolewać mnie brzuch jak na okres, zaczęło się od dużego bólu jajnika. W 24 dc zrobiłam test ale wyszedł negatywnych, więc myślałam że okres ponownie pojawi się w 27 dc. W tym dniu zaczął mnie bardzo boleć brzuch, aż do tego stopnia że momentami było mi niedobrze. Kilka razy biegałam do toalety z myślą że to już ale okresu nie było. Dziś jest 28 dc l, brzuch nadal bardzo boli do tego stopnia, że chwilami myślę że to już ale okresu nadal nie ma. Chwilami czuję taki ucisk w środku podbrzusza. Czy to możliwe że przy tak silnym bólu okresowym może być jeszcze ciąża? Póki co wstrzymuje się jeszcze parę dni z testem żeby się niepotrzebne nie nakręcać.
 
reklama
Ale o co właściwie chcesz zapytać? Możesz mieć po prostu PMS.
Objawy PMS i ciąży są tak do siebie zbliżone, że w zasadzie są nierozróżnialne. Natomiast jeśli test jest negatywny, to nie są to objawy ciążowe.
 
Ale o co właściwie chcesz zapytać? Możesz mieć po prostu PMS.
Objawy PMS i ciąży są tak do siebie zbliżone, że w zasadzie są nierozróżnialne. Natomiast jeśli test jest negatywny, to nie są to objawy ciążowe.
Chyba właśnie o to chcę zapytać czy przy tak silnych objawach PMS jest wogóle możliwa ciąża ( wiem że objawy mogą być zbliżone) natomiast zastanawiam się czy któraś z dziewczyn była w podobnej sytuacji. Bardziej nastawiam się w stronę że to opóźnienie, jednak nigdy tak nie miałam że mimo silnego bólu brzucha okresu jedz nie było l po terminie.
 
Chyba właśnie o to chcę zapytać czy przy tak silnych objawach PMS jest wogóle możliwa ciąża ( wiem że objawy mogą być zbliżone) natomiast zastanawiam się czy któraś z dziewczyn była w podobnej sytuacji. Bardziej nastawiam się w stronę że to opóźnienie, jednak nigdy tak nie miałam że mimo silnego bólu brzucha okresu jedz nie było l po terminie.
Idź zbadaj beta hcg to się dowiesz ;)
 
Przy ciąży brzuch raczej nie boli. Poza tym brzuch boli z różnych innych przyczyn, okres również może się spóźniać i nie ma w tym nic nienormalnego.Proponuje udać się na gastroskopię, może do wrzody albo helikobakter.
To jest taki ból typowo okresowy, więc myślę że z tych opcji to pewnie wchodzi w grę opóźniony okres. No nic poczekam jeszcze parę dni ;)
 
Okres bez zadnych wiekszych przyczyn moze opoznic sie nawet 7 dni i nie jest to nic normalnego. Jesli po tym czasie okresu nie bedzie, a test ciazowy bedzie megatywny to najlepiej udac sie na kontrole.do lekarza.
 
reklama
Okres bez zadnych wiekszych przyczyn moze opoznic sie nawet 7 dni i nie jest to nic normalnego. Jesli po tym czasie okresu nie bedzie, a test ciazowy bedzie megatywny to najlepiej udac sie na kontrole.do lekarza.
Tak właśnie zrobię. Póki co nadal okresu nie ma. Jeśli do jutra nie będzie to zrobię test i na pewno udam się do lekarza.
 
reklama
Do góry