reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu, test pozytywny

Dołączył(a)
2 Maj 2021
Postów
10
Witam. Mam nieregularne miesiączki.
Zawsze gdy przechodziłam stres okres mi się spóźniał miesiąc.
W styczniu miałam miesiączkę.
W lutym i marcu nie przejmowałam się zbytnio, ponieważ w bardzo dużym stopniu stresowałam się zmianą pracy. Ale w kwietniu dalej nic...
Wczoraj wykonałam test ciążowy.
Okazało się, że mam dwie kreski. Zaznaczam, że nie miałam żadnych objawów ciąży.
W tygodniu chce umówić się na wizytę do ginekologa. Czy to nie jest za późno? Czy któraś z Was też tak późno dowiedziała się, że jest w ciąży?
 
reklama
Skoro masz nieregularny okres, to wcale nie jest powiedziane, że jest późno :)
Jedyne co może być problematyczne - to w razie czego becikowe - bo trzeba mieć zaświadczenie o podleganiu opiece lekarskiej od 10tc.
No i najważniejsze - badanie prenatalne pomiędzy 11 a 14tc - niestety mogło Cię ominąć, ale jest szansa, że lekarz będzie mógł je jeszcze wykonać. Także jak najszybciej do lekarza!
 
Do góry