reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu wynik negatywny

Dołączył(a)
22 Grudzień 2020
Postów
4
Cześć kobietki, 3.12 miałam dzień owulacyjny i doszło do stosunku gdzie partner skończył w środku. 17 powinnam dostać okresu i w dalszym ciągu go brak. Już 5 dni się spóźnia. Przez ostatnie miesiące dostawałam regularnie bądź dzień przed. Kilka dni przed spodziewaną miesiączka zrobiłam test i wyszedł negatywny, następnie w dzień okresu i 3 dni później robiłam test rano i wieczorem i również wyszedł negatywnie. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, czy jest to spowodowane stresem czy jest prawdopodobieństwo ciąży mimo ze testy są negatywne?
 
reklama
Cześć kobietki, 3.12 miałam dzień owulacyjny i doszło do stosunku gdzie partner skończył w środku. 17 powinnam dostać okresu i w dalszym ciągu go brak. Już 5 dni się spóźnia. Przez ostatnie miesiące dostawałam regularnie bądź dzień przed. Kilka dni przed spodziewaną miesiączka zrobiłam test i wyszedł negatywny, następnie w dzień okresu i 3 dni później robiłam test rano i wieczorem i również wyszedł negatywnie. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, czy jest to spowodowane stresem czy jest prawdopodobieństwo ciąży mimo ze testy są negatywne?
Dodam, ze nie mam żadnych objawów, nie bolą mnie piersi. Czasami odczuwam bol w podbrzuszu.
 
Cześć kobietki, 3.12 miałam dzień owulacyjny i doszło do stosunku gdzie partner skończył w środku. 17 powinnam dostać okresu i w dalszym ciągu go brak. Już 5 dni się spóźnia. Przez ostatnie miesiące dostawałam regularnie bądź dzień przed. Kilka dni przed spodziewaną miesiączka zrobiłam test i wyszedł negatywny, następnie w dzień okresu i 3 dni później robiłam test rano i wieczorem i również wyszedł negatywnie. Nie wiem co zrobić w takiej sytuacji, czy jest to spowodowane stresem czy jest prawdopodobieństwo ciąży mimo ze testy są negatywne?
Hej. I jak, dostałaś okres? Jeśli nie, a testy nadal negatywne, możesz oznaczyć w laboratorium poziom beta hcg. To da odpowiedź ostateczną, czy ciąża jest czy nie. Jeśli nie i dalej nie masz okresu, to i tak koniecznie idź do ginekologa. Prawdopodobnie będziesz musiała dostać coś na wywołanie okresu.
 
Hej. I jak, dostałaś okres? Jeśli nie, a testy nadal negatywne, możesz oznaczyć w laboratorium poziom beta hcg. To da odpowiedź ostateczną, czy ciąża jest czy nie. Jeśli nie i dalej nie masz okresu, to i tak koniecznie idź do ginekologa. Prawdopodobnie będziesz musiała dostać coś na wywołanie okresu
 
Hej. I jak, dostałaś okres? Jeśli nie, a testy nadal negatywne, możesz oznaczyć w laboratorium poziom beta hcg. To da odpowiedź ostateczną, czy ciąża jest czy nie. Jeśli nie i dalej nie masz okresu, to i tak koniecznie idź do ginekologa. Prawdopodobnie będziesz musiała dostać coś na wywołanie okresu.
Hej, tak dostałam ale był 7 dni spóźniony, mocno bolał mnie brzuch na początku było go mało i był jasniejszy nic zwykle i w drugi dzień już było normalnie. W 3 już był brązowy i dziś już jest końcówka. Nie mam pojęcia czy dalej się martwić ciążą.
 
Hej, tak dostałam ale był 7 dni spóźniony, mocno bolał mnie brzuch na początku było go mało i był jasniejszy nic zwykle i w drugi dzień już było normalnie. W 3 już był brązowy i dziś już jest końcówka. Nie mam pojęcia czy dalej się martwić ciążą.
Raczej w ciąży nie jesteś, skoro @ dostałaś... Jeśli masz się zadręczać, zrób sobie poziom beta hcg - jeśli będzie mniejszy niż 5, to na papierze będziesz miała brak ciąży i się uspokoisz. :) Może to lepsze niż chodzić teraz miesiąc do następnej @ i się stresować...
 
Do góry