reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu

Dołączył(a)
25 Luty 2022
Postów
14
Miasto
Wrocław
Witajcie 😊jestem tu nowa od kilku dni niepokoi mnie brak okresu a mianowicie juz wszystko wam opisuje 3 stycznia 2022 współżyłam z partnerem moim z zabezpieczeniem (bez dojcia) 10 stycznia podjełam prace fizyczną gdzie moja waga spadła o 15kg 21 stycznia normalnie pojawiła sie miesiączka twała 5 dni jak zawsze czasem 6 dni, 3 lutego miałam objawy owulacyjne trądzik, ból piersi i bol podbrzusza po miesiące wogole nie współżyłam juz z miom parterem od stosunku minoł juz grubo panad miesiąc sama juz nie wiem co robic wszystkie obiawy szybko mineły nic nie czułam wszystko ustało cykle mam 21,28,32 czy mam sie martwic czy nie i po prostu moje hormony tak zaburzyły cykl miesiączkowy po spadku wagi ze musze teraz czekac,dodam ze od paru dni mam przezroczysty śluz wodnisty i cały czas na twarzy pojawia sie trądzik i najważniejsze pytanie kiedy pojawi sie kwawienie. Czy króra z was miała podobnie?
 
reklama
ciąże wykluczam na 100% nie jestem bo 3 stycznia współżyłam z zabezpieczeniem 21 stycznia dostałam normalnie miesiączke 5 dni trwała
 
10 stycznia zaczełam prace fizyczną i waga automatycznie w dół o 15 kg myśle ze przez spadek wagi miesiączka mi sie zatrzymała zastanawiam sie kiedy pojawi sie niby przy 28 cyklach miałam dostać 14 lutego przy 32 cyklach 18 lutego
 
Spadek wagi w ciągu miesiąca o 15kg nawet w przypadku pracy jest bardzo duży i nieobojętny dla całego organizmu. To jest już bardzo niezdrowe. Hormonalnie mogłaś się totalnie rozjechać.
 
ogólnie to reguralnie jem😊 i wogole fajnie ze schudłam ale nie sądziłam ze aż tak i bummm... miesiączka mi sie zatrzymała myslałam nad testem ciążowym ale wynik by był napewno negatywny po miesiącu czasu od stosunku by wyszedł wynik juz napewno a pozatym z parterem stosunek był z zabezpieczeniem
 
a wy dziewczyny co sadzicie o tym? mam sie martwic? czy nie i dac organizmowi mojemu ustabilizowac sie i czekac cierpliwie az sie pojawi miesiączka? 🤔
 
reklama
Swego czasu również dużo schudłam, co prawda nie 15 kg w miesiąc jednak bardzo dużo trenował przy tym i nie miałam okresu przez prawie 3 miesiące. Udałam się do lekarza, przepisał leki i miesiączka się pojawiła. Następne cykle u mnie już były regularne. Moim zdaniem lepiej od razu umówić się do lekarza a nie czekać na okres bo niewiadomo ile 😉
 
Do góry