reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak okresu?

Motylek09

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
31 Styczeń 2011
Postów
45
Miasto
Opolskie
Dziś zorientowałam się że okres spóźnia mi się 2 miesiące:baffled:(wiedziałam że się spóźnia ale nie że aż tyle;/)

Czy przyczyną braku okresu może być szybkie przytycie? W bardzo krótkim czasie przytyłam 7 kg (brak ruchu, dużo jadłam itp ogólnie mam tendencję do tycia) Tydzień temu robiłam test i nic... (pół roku temu przestałam brać tabletki anty bo źle się po nich czułam) Jutro chyba lecę po kilka testów... Nie mogę nawet spać.. nie jestem gotowa na drugie dziecko:(
 
reklama
Witaj,
Szczerze mówiąc nie słyszałam o braku okresu z powodu przytycia. Już szybciej ze stresu.
Ale jeśli brałaś tabletki i Ci nie służyły, to może poziom hormonów jest zaburzony. Poprzednio tzn. od odstawienia tabletek do teraz miesiączki były regularne?
Myślę, że gdybyś była w 2 (a właściwie w 3) miesiącu, to każdy test to już wykryje. Tak mi się przynajmniej wydaje.
Generalnie polecam wizytę u lekarza, bo to trochę duże opóźnienie.
pozdrawiam
 
Od odstawienia tabletek były w miarę reg tzn +/- ok 5 dni (nigdy nie miałam idealnego cyklu)
Ostatnią miesiączkę miałam 11.12 ... Myślę że zrobię jutro kilka testów i wybiorę się do lekarza:( Z tego wszystkiego mam wrażenie żę mi się coś rusza w brzuchu ale to psychika...
 
mi też opóźnienia okresu kojarzą się bardziej ze stresem (lub utratą wagi), zrób test i się nie stresuj Powodzenia
 
I jak tam? Wyjasniło się cos z tym okresem? Mi kiedyś spóźnił się 30 dni i do teraz nie wiem w sumie przez co:baffled:
 
ja miałam problemy z okresem jak się potem okazało przez żle dobrane leki na WZJ , teraz biorę asamax i jest dobrze i powiem Ci szczerze że przyczyną nie może być Twoje przytycie, dziewczyny które mocno chudną i mają anoreksję przestają dostawać okres, może to jakieś nerwy?
 
Uff we wtorek dostałam kamień spadł mi z serca.... hmmm nerwy nie wiem chyba nie wydaje mi się że odstawienie tebletek trochę rozregulowało mi cykl ....

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi:)
 
Witam.
Powinnam dostac okres okolo 16-17.02 do tej pory nie mam,bylam u ginekologa,ale nic nie stwierdzil,nie mam zadnej torbieli ani nic...Mam tez maly apetyt,wczoraj mialam bole glowy,zawroty głowy i nie dobrze sie czułam,niedawno też miałam bóle w dole brzucha po lewej stronie.
Może też miałyscie takie objawy?
 
reklama
Witam!

Dziewczyny pomozcie ostatnia miesiaczke mialam 21.01.2011 do tej pory jej nie mam robilam pare testow ale wynik byl neg. nie wiem co sie dzieje przez ostatnie 2 tyg. tak troszke prztylam na pewno ok 3kg ale nie mysle zeby to bylo z tym zwiazane
Z jednej strony mysle czy to nie stres bo wlasnie odeszlam od meza a on ciagle mi robi jakies jazdy i moze przez to sie denerwoje i okresu nie ma
A powiedcie czy moze byc tez to bo obenie jestem z moim nowym facetem chodzi o to ze wlasnie od ostatniego okresu kochalismy sie praktycznie codziennie i bez zabezpieczenia i zawsze konczyl w srodku
Na prawdę nie wiem co jest czy moze cos z hormonami i dlatego wlasnie zaczelam cos tyc
Jak ktos moze cos doradzic napiszcie moze ktos wie jakie ewentualnie badania zrobic

Pozdrawiam
 
Do góry