reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka 24 dni po stosunku

Nie wiem kiedy była owulacja, ale plemnik przecież nie żyje tydzień :) Więc musiała być max. 2 dni po stosunku skoro doszło do zapłodnienia.
Screenshot_20210615_124442.jpg
 
reklama
Max to akurat żyje 7 dni i chociaż zdarza się to rzadko to nie jest to niemożliwe.
Data owulacji jest jednak kluczowa.
No i powiedz jak wyglądały te wyniki beta hcg

Plemnik potrafi i 7 dni przezimować nie tylko 2🤦‍♀️

Ok, czyli skoro jest to możliwe, to liczę na to, że na dniach pęcherzyk się pojawi... eh, zwariuje z tej niepewności :/
 
@Mama~dwójki Nie dziwię Ci się, że się martwisz. I z tego powodu lekarze zalecają wizytę 6-7tc, aby można było coś zobaczyć i pacjentki się nie stresowały. A miałaś jakieś zalecenia by tak często betę robić?
 
@Mama~dwójki Nie dziwię Ci się, że się martwisz. I z tego powodu lekarze zalecają wizytę 6-7tc, aby można było coś zobaczyć i pacjentki się nie stresowały. A miałaś jakieś zalecenia by tak często betę robić?
Betę robiłam na własną rękę :) na wizyty się czeka, a ja jestem bardzo niecierpliwa :) W poprzednich ciążach pęcherzyk był już w okolicach terminu miesiączki, beta w tysiącach na podobnym etapie co teraz. W 6+1 już widziałam serduszka. A teraz jest wszystko inaczej :/
 
Ciąża ciąży nierówna. Może faktycznie ciąża jest młodsza niż wynika to z OM.
Przyrosty masz ładne (no może oprócz tego pierwszego). Jeśli nie masz plamień/ nietypowych bóli, to pozostaje Ci czekać na kolejne USG. Samo badanie bety nie wskazuje, by coś złego się działo.
 
Każda ciąża jest inna, w pierwszej do zagnieżdżenia mogło dojść 6 dni po owulacji w drugiej 12 dni po owulacji i już jaka różnica. Póki co przyrosty są spoko i uważam, że jutro czy w czwartek będziesz widziała kropkę na usg[emoji16][emoji16][emoji16]
Betę robiłam na własną rękę :) na wizyty się czeka, a ja jestem bardzo niecierpliwa :) W poprzednich ciążach pęcherzyk był już w okolicach terminu miesiączki, beta w tysiącach na podobnym etapie co teraz. W 6+1 już widziałam serduszka. A teraz jest wszystko inaczej :/
 
reklama
Do góry