reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka ciazowego

Olunia1991

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
28 Maj 2019
Postów
51
Pomocy! 14.04 ostatnia miesiqczka, cykle nieregularne. 18.05 trzy testy na ktory 2 kreski. 1.06 kolejny test znow dwie bardzo wyraźne kreski. Tego samego dnia pojawilo sie płomienie najpierw brazowe, potem troche cczerwonego. Przyjechalam do szpitala zeby sprawdzic co sie dzieje....lekarz oburzony ze ciaza nie potwierdzona a ja do szpital. Zrobili mi usg dopochwowe ale brak pęcherzyka ciazowego.... i krwi tez lekarz na usg nie widzial. Badaja mi mocz... co robic jest sens tu siedziec?
 
reklama
Wiesz co ,to dziwne bo przy tym tyg 8 jeśli dobrze liczę , to już powinno być widać dzieciątko , może zaczekaj niech Cię zbadają i powiedzą co się stało ,może niestety był to pusty pęcherzyk
 
reklama
reklama
Do góry