reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka i krwawienia

Dołączył(a)
30 Maj 2018
Postów
3
Czesc dziewczyny, potrzebuję pomocy. Jestem w 6 tc, pracuję fizycznie i dzisiaj w pracy przy podnoszeniu dość ciężkich elementów zaczelam krwawić. Zglosilam się do szpitala, zostałam przyjęta na oddział i skierowana na badanie USG. Niestety na USG ginekolog nie wykryl żadnego pecherzyka... a krwawienie zmieniło się jakby w miesiaczke.. dodam, że przed pierwszą wizytą u ginekologa robilam dwa razy test ciążowy i oba wyszły pozytywne. Leżę w szpitalnej sali, czekam na jakiekolwiek wieści i umieram ze strachu. Czy któraś z was tak miała ? Czy ja jestem w ciąży czy nie ?
 
reklama
Ja tak miałam i też był to 6 tc tyle że wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży . I też zdarzyło się to w pracy przy podnoszeniu ciężkiej paczki, myślałam że to okres bo było plamienie i mega ból brzucha i nawet wzięłam wtedy tabletkę przeciwbólową. I dzięki Bogu z dzieciątkiem wszystko w porządku, obecnie 25 tc. Także trzymam mocno za was kciuki .
 
Ja tak miałam i też był to 6 tc tyle że wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciąży . I też zdarzyło się to w pracy przy podnoszeniu ciężkiej paczki, myślałam że to okres bo było plamienie i mega ból brzucha i nawet wzięłam wtedy tabletkę przeciwbólową. I dzięki Bogu z dzieciątkiem wszystko w porządku, obecnie 25 tc. Także trzymam mocno za was kciuki .
Dziękuję bardzo za odpowiedź, troszeczkę się uspokoiłam również trzymam kciuki za Was , szczęśliwego rozwiazania
 
Czesc dziewczyny, potrzebuję pomocy. Jestem w 6 tc, pracuję fizycznie i dzisiaj w pracy przy podnoszeniu dość ciężkich elementów zaczelam krwawić. Zglosilam się do szpitala, zostałam przyjęta na oddział i skierowana na badanie USG. Niestety na USG ginekolog nie wykryl żadnego pecherzyka... a krwawienie zmieniło się jakby w miesiaczke.. dodam, że przed pierwszą wizytą u ginekologa robilam dwa razy test ciążowy i oba wyszły pozytywne. Leżę w szpitalnej sali, czekam na jakiekolwiek wieści i umieram ze strachu. Czy któraś z was tak miała ? Czy ja jestem w ciąży czy nie ?
Obawiam się, że mogłaś poronić. W 6 tc można zaobserwować już bijące serduszko a u Ciebie nie ma nic. Musisz niestety uzbroć się w cierpliwość i czekać na wieści od lekarza.
 
Dziękuję bardzo za odpowiedź, troszeczkę się uspokoiłam również trzymam kciuki za Was , szczęśliwego rozwiazania
Jeśli masz taką możliwość to pomyśl o l4, ja jestem na l4 od 7t4d czyli od wtedy kiedy się dowiedziałam, miałam w głowie to plamienie i ból i od razu poszłam na zwolnienie . Zdrowie maluszka najważniejsze :)
Daj znać co powiedzą lekarze
 
Właśnie dlatego kobieta w ciazy powinna byc na l4.
Moze owulacja sie przesunela i dlatego nic jeszcze nie widac? Zrób bete hcg i powstrz po 72 h
Takie krwawienie to niedobrze..nie ma prawa byc żywej krwi ...Nie dal nic w razie w?
 
Czesc dziewczyny, potrzebuję pomocy. Jestem w 6 tc, pracuję fizycznie i dzisiaj w pracy przy podnoszeniu dość ciężkich elementów zaczelam krwawić. Zglosilam się do szpitala, zostałam przyjęta na oddział i skierowana na badanie USG. Niestety na USG ginekolog nie wykryl żadnego pecherzyka... a krwawienie zmieniło się jakby w miesiaczke.. dodam, że przed pierwszą wizytą u ginekologa robilam dwa razy test ciążowy i oba wyszły pozytywne. Leżę w szpitalnej sali, czekam na jakiekolwiek wieści i umieram ze strachu. Czy któraś z was tak miała ? Czy ja jestem w ciąży czy nie ?
I jak???
 
Powodów krwawienia może być dużo . Możliwe, że to była ciąża biochemiczna. Poziom HCG spadł i stąd krwawienia. Może to też być ciąża pozamaciczna. W obu przypadkach brak na usg pęcherzyka ciążowego w macicy . Może to też być na tyle wczesna ciąża, że pęcherzyka jeszcze nie widać .
Dobrze, że jesteś w szpitalu. Lekarze na pewno znajdą rozwiązanie.
 
reklama
Skoro beta dobra może są szanse ....trzymaj się mocno.
Będzie co musi ale nie martw się, bo za dużo stresu :(
 
Do góry