reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pęcherzyka na usg, poronienie?

reklama
Do dziewczyn które też otrzymały metotreksat, jak się po nim czułyście? Po jakim czasie spadła wam bhcg? Czy konieczna była kolejna dawka?
 
Do dziewczyn które też otrzymały metotreksat, jak się po nim czułyście? Po jakim czasie spadła wam bhcg? Czy konieczna była kolejna dawka?
U mnie była tylko 1 dawka 100 mml, w 4 dobie beta spadła o ponad 50%. Z 1260 na 490, po 2 kolejnych tyg już była 0. Ja czułam się jedynie zmęczona, trochę bolała mnie glowa i to wszystko, ale np @olka11135 miała piekielne nudności wiec każdy może reagować inaczej
 
U mnie była tylko 1 dawka 100 mml, w 4 dobie beta spadła o ponad 50%. Z 1260 na 490, po 2 kolejnych tyg już była 0. Ja czułam się jedynie zmęczona, trochę bolała mnie glowa i to wszystko, ale np @olka11135 miała piekielne nudności wiec każdy może reagować inaczej
Obym w tym całym nieszczęściu zareagowała tak jak Ty, wtedy mam szansę w poniedziałek wyjść do domu.
 
reklama
Strasznie dużo ostatnio tutaj CP ... a niby to tylko 2 % ciąż...
Przykro mi, jak się czujesz ?

No to jest masakra. Ja się starłam tym pocieszać, że to nie może być to ... przecież to tak mało szans. To nie, musiało mnie trafić, szkoda że jakoś 6 w totka tak człowiek nie trafia :D
 
Do góry