reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pecherzyka w 6 tygodniu i niskie hcg

marluk210

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Maj 2017
Postów
74
Chciałabym podzielić się moim problem... Mam nadzieję, że może któraś z Wami była w podobnej sytuacji i powie mi jak się wszystko potoczyło. Zacznę od początku-w styczniu t.r przeszłam zabieg lyzeczkowania (ciaza obumala w 7-8 tygodni). 26 kwietnia powinnam dostać okres który się nie pojawił, wykonałam dwa testy, dzień po dniu, na obydwu dwie piękne kreski. Z wizytą u lekarza postanowiłam się wstrzymac, gdyż w poprzedniej ciazy do lekarza poszłam od razu i na usg widoczny był tylko pęcherzyk. Na usg umówiłam się 11 dni po zrobieniu testu, był to 40dc przy regularnych cyklach 28 dniowych. Na badaniu usg lekarz nie dostrzegl NICZEGO! Kazał wykonać badanie krwi, które mam powtórzyć po 48h. Pierwszy wynik już odebrałam. Bhcg wynosi tylko 104,2!!! Według ostatniego okresu był by to już ponad 6 tydzień. Czy jest możliwe że ciaza rozwija się prawidłowo? Czy do zapłodnienia doszło dużo później... Proszę jeśli któraś w was była w podobnej sytuacji, że lekarz nie dostrzegl nic na usg a jednak byliście w ciazy odezwijcie się i opiszcie jak to było u Was.
 
reklama
Zawsze trzeba mieć nadzieję. A odpowiedź da Ci tylko prawidłowy przyrost bhcg, czego Ci życzę. U mnie niestety pęcherzyk się nie pojawił i poroniłam w 8tc
 
reklama
@caltha bardzo mi przykro, moja pierwsza ciaze też poronilam... niestety dzidzi nie zaczęło bić serduszko, to straszne przeżycie. Mam nadzieję, że tym razem wszytko dobrze się skończy, o dziecko staramy się już prawie od raku ;(

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kochana jest możliwe ja mam synka z ciazy o dwa tyg młodszej:)
Wiem jaki to strach czy wszytsko ok ja wariowalam jak nic nie bylo widac ale skąd miałam wiedzieć że owu mi się tyle przesunela:)
Daj znać trzymam kciuki!!!!!
 
No to moja nadzieja naprawdę wzrosła jak czytam wasze komentarze :) @olcia1718 napewno dam znać :) @maja1987 jutro wieczorem jestm umówiona ze swoim lekarzem napewno z nim o tym porozmawiam. Nigdy o czymś takim nie słyszałam więc dzięki że o tym wspomniałeś

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pocieszam się właśnie tym że może to młodsza ciaza... tylko pytanie czy to możliwe żeby owulacja przesunela sie aż o dwa tygodnie... jutro odbieram drugi wynik hcg. Boję się że może być ciaza pozamaciczna

To bardzo możliwe. Ja miałam ciążę o 2 tygodnie młodsza. Teraz koło mnie śpi 3 letni synek :)
 
Ale skoro test ciazowy byl pozytywny 2tyg wczsniej to qtedy beta musiala bys juz wykrywalna, zobaczysz przyrost i bedzie wiadomo

A po poronienii beta spadla do 0? Kontrolowalas to?
 
Zabieg usunięcia ciazy miałam ponad 3 miesiące temu... mozliwe jest żeby hcg nadal był w organizmie? Nie kontrolowanym tego wcześniej...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Teraz sobie przypomniałam że w poprzednim cyklu również robiłam domowy test ciazowy- wynik był negatywny więc bhcg napewno nie utrzymała się u organizmie

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to dobrze, kiedy bedziesz robic 2 badanie hcg? Roznice w poziomie moga wynikac z momentu implantacji zarodka,moze byc juz kilka dni po owulacji a moze kilkanascie,jesli wiesz kiedy byla owulacja:)
 
reklama
Właśnie jadę po odbiór wyniku... strasznie się denerwuje... dam znać jak już będę coś wiedzieć...

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry