reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak pieniędzy w ciąży! Jak dorobić?

Vika12255

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
23 Czerwiec 2020
Postów
103
Cześć dziewczyny jestem na l4 od sierpnia do tej pory nie otrzymalam ani grosza. Zostałam sama w ciąży ojciec dziecka mnie zostawił, rodzice pomagać za bardzo nie chcą przy próbie pomocy krytykują mnie i nawet nie mam sily juz rozmawiać z nimi. Jestem w połowie ciąży. Znacie jakis sposób na dorobienie?? Co mogę robić jestem bez gotówki czekajac na l4. Mieszkam sama.
 
reklama
Rozwiązanie
Bardzo bardzo mi przykro, nie masz w rodzinie kogoś zaufanego albo bliskich znajomych, którzy by wspomogli? Może z rodzicami jednak uda się porozumieć, w końcu to najbliższa rodzina powinni swojemu dziecku pomóc i wesprzeć :(
Cześć dziewczyny jestem na l4 od sierpnia do tej pory nie otrzymalam ani grosza. Zostałam sama w ciąży ojciec dziecka mnie zostawił, rodzice pomagać za bardzo nie chcą przy próbie pomocy krytykują mnie i nawet nie mam sily juz rozmawiać z nimi. Jestem w połowie ciąży. Znacie jakis sposób na dorobienie?? Co mogę robić jestem bez gotówki czekajac na l4. Mieszkam sama.
Jakim cudem zus nie wypłacił Ci za l4? A może zwróć sie do pracodawcy? Moze oni cos poradzą?
 
reklama
Caly czas to robię albo nikt nie odbiera albo mowia ze trzeba czekać ze ona nic nie poradzi emaile nie odpisują. Znacie jakies sposoby jak dorobić?? Co kolwiek zrobić?
Niestety jeslo jestes na zwolnieniu to nie możesz podjąć pracy. Jeśli zus Cie skontroluje odbiorą Ci zasiłek i w ogole moga to nie wypłacić. A co z ojcem dziecka?
 
reklama
Jedynie możesz zdać się na swoją kreatywność bądź wykształcenie, typu dawanie lekcji dzieciom czy młodzieży, szycie (kury poduszki, wyprawki dla dzieci itd). Ja dorabiam sprzątając i nawet w ciąży do 38t chodziłam tam gdzie zawsze tyle że dawała mi kobietka lżejsze zajęcia. Moze masz niepotrzebne ciuchy w domu to wystaw na vinted. Może potrafisz czesac, farbować, obcinać włosy, malować, robić brwi, paznokcie itd to daj znać w otoczeniu że służysz pomocą. Grosz do grosza i może się nazbiera chociażby żeby wiązać koniec z końcem.
 
Do góry