reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak prądu/cieplej wody/wynajem.

Dołączył(a)
12 Styczeń 2011
Postów
11
Witam.
Wynajmuje mieszkanie,szczerze mówiąc trafiłem na straszną oszustkę,gdy chciałem zerwać umowę owa pani nie przyniosła żadnych pieniędzy
(było to 15.lutego,a opłacone mam do 28 lutego więc zostałem do końca miesiąca [kaucja 600zł + 600zł wynajem])
Okazała mi się prognozą z elektrowni na 4 miesiące : 290zł~,po mieszkaniu w owym lokalu 15 dni pani skasowała mnie na 190zł za prąd ( jestem po szkole elektrycznej i wiem że jest to nie możliwe,więc dzisiaj jadę do elektrowni to wyjaśnić ),

Wczoraj (22 lutego). Elektrownia odłączyła prąd,nie ma tutaj ciepłej wody,a z powodu braku prądu nie mogę włączyć bojlera,

a na dodatek Pani policzyła mi rachunek za wodę (Tylko zimną - ryczaut + śmieci) 96zł,gdy poszedłem do administratorki kamienicy powiedziała że jest to podwójna kwota (normalnie jest 48zł - miesięcznie)

PS. Owa pani nie odprowadza podatku za wynajem ( pobiera 600zł/m )

____
Czy mogę podać tą sprawę do sądu i mieć szansę na jakieś odszkodowanie,albo przynajmniej narazić tą oszustkę na jakieś koszty/kary?


Bardzo proszę o pomoc & pozdrawiam.
 
reklama
Do góry