reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak przyrostu beta hcg w czwartym tygodniu

Dołączył(a)
28 Październik 2020
Postów
9
Witam, nie dostałam miesiączki w terminie (30.10). Wcześniej robiłam betę ale była ona poniżej 5. W dniu spodziewanej @ okazało beta wyniosła 7,29 (to było w piątek). Dzisiaj jest poniedziałek i poszłam znowu na betę, która wyniosła 6,94. Okresu nadal nie mam. Ciąża ewidentnie się nie rozwija. Czy któraś z was miała taki problem? Kiedy nastąpiło krwawienie?
 
reklama
Jak bedzie biochemiczna nie musi do 0 spasc, ja mialam dzien po krwawieniu - poronieniu biochemicznym bete 3.2. Prawdopodobnie spadnie do jakiegos poziomu i dosfaniesz krwawienie. Przy tak niskiej becie bedzie ono pewnie takie samo jak miesiaczka.
U mnie ciezko powiedziec ile dni po spodziewanej miesiaczce bylo krwawienie bo cykle nie sa bardzo regularne, ale 32dc mialam dosc wyrazna kreske na tescie ciazowym 2 dni pozniej byla juz blada a w 37dc zaczelo sie krwawienie.
 
Ja miałam 2 dni przed spodziewaną miesiączką betę 13, w dzień miesiączki 27 i za jakieś 6 dni zaczęłam krawić, poszłam na betę w ten dzień i było 24
 
ja miałam betę 16 po dwóch dniach już tylko 6.9 😔 zaczęłam praktycznie od razu krwawić tego dnia, a dzień wcześniej miałam takie skurcze, okropnie bolało 😔
 
Do góry