reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchów płodu

19AnulA94

Aktywna w BB
Dołączył(a)
18 Wrzesień 2018
Postów
82
Hej wszystkim jestem obecnie w 17tc (16+3) i zastanawiam się czy to normalne że nadal nie czuje ruchów dzidziusia? około 14-15tc poczułam pierwsze takie muśnięcia, łaskotanie i lekkie stuknięcia ale po półtorej tygodniu ustały. Za tydzień mam wizytę u lekarza ale strasznie się martwię bo w poprzedniej ciąży w tym tygodniu czułam już ruchy maluszka.
 
reklama
Tak, ja teraz jeszcze też nie czuje, a jestem na podobnym etapie. W pierwszej ciąży poczułam w 21tc.
 
Kazdy inaczej przechodzi ciążę ja akurat takie konkretne ruchy czulam w 16tygodniu z synkiem bardzo ruchliwy byl do konca ciazy wrecz skopana bylam cala😊
 
Może tak być. Po pierwszych ruchach u mnie też nastąpiła długa cisza. Wszystko było w porządku.
Macica się rozciąga, jest więcej wód płodowych i wystarczy, że dzieciątko się inaczej ułoży i już nic nie da się poczuć. Zapytaj lekarza, na pewno Cię uspokoi.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży wcześniej czułam ruchy i cały czas, w drugiej później i delikatniej. Myślę , że może to być spowodowane tym , że po wcześniejszej ciąży brzuch już nie jest taki dziewiczy jak za pierwszym razem 😉
 
Do góry