reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak ruchów w 27 tygodniu

Nataliee26

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Maj 2018
Postów
30
Mam do Was pytanie, może akurat ktoras z Was przeżyła podobna sytuację i może coś doradzić a dokładnie chodzi o to, że od dwóch dni prawie w ogóle nie czuję ruchów malucha. W nocy poczułam może z 2-3 ruchy a rano bardzo słabe jedno może dwa kopniaczki. Do tej pory przez ostatnie dwa tygodnie ruchy były bardzo intensywne, ciągle kopał, obracał się i wypinał, mimo że często brzuch mi twardniał i napinał się a teraz dla odmiany mam luźny brzuch, nie mam skurczy a przecież ruchy podobno wtedy powinno się czuć najbardziej a u mnie nic się nie dzieje, nie pomaga pukanie w brzuch, lekkie masowanie, gadanie ani zjedzenie czegoś słodkiego. W domu mam detektor, sprawdzałam tętno małego i jest prawidłowe 135-140-150-160 różnie, więc nie wiem co robić i co sobie myśleć...
 
reklama
Leżę niemal cały czas, bo mam do tego skracająca szyjke, raz ma 2,5 a ostatnio 3,1, więc się polepszylo, ale ogólnie ciezko mi się chodzi, bo ciąża jest nisko osadzona, więc się oszczędzamy i leżenie nic nie zmienia w sprawie ruchów... :( A nie chce znów siać paniki
 
Ja też tak kiedyś miałam przez 2 dni, nie ze całkowity brak ruchów tylko takie właśnie o gdzieś tam poruszenie raz na dzień i też byłam spanikowana więc rozumiem . U mojego synka to były leniwe dni, i teraz zauważyłam że jak jest gorąco to i on jest mniej aktywny . A też nie pomagało ani słodkie, ani cola, ani poruszanie brzuchem .
Jeśli bardzo się niepokoisz to możesz jescze na ip zrobią usg i.
 
Właśnie nie chce robić kolejnego usg, bo miałam już ich sporo a w środę mam wizytę, dopiero w środę, ale nie chce też panikowac, ale dziękuję za odpowiedz jedno i druga :(
 
Pamietam moja tez tak miala, a dzien przed wizyta zaczela szalec.. teraz to daje mi po zebrach non stop.. ale tez jeszcze zdarza jej sie byc leniwą ;) jeszcze 2-3 tyg i spokoj.. A moze zalezy od pogody tez ;)
 
reklama
Oby tak było, bo czuję, że tracę rozum. Tak z dnia na dzień z kompletnego szaleństwa w brzuchu do bezruchu. Martwię się okropnie, dobrze, że chociaż tętno mógłam w domu sprawdzić
 
reklama
Oby tak było, bo czuję, że tracę rozum. Tak z dnia na dzień z kompletnego szaleństwa w brzuchu do bezruchu. Martwię się okropnie, dobrze, że chociaż tętno mógłam w domu sprawdzić
Wierze ci ,bo tez sie martwilam ;) tetno jest na normalnym poziomie, wiec moze byc od pogody taki leniuszek ;) powiem ci teraz gdy spi,bo juz ma swoje pory snu,i sie nie rusza tez sie martwie ;) ale chwile sie poruszam i ona tez ;)
 
Do góry