reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak seksu a spoźniająca się miesiączka

Coraline

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
19 Kwiecień 2022
Postów
35
cześć. około 3 tygodnie temu miałam sytuacje, gdzie mogłam mieć plemniki na rękach. poszłam do łazienki, umyłam ręce woda z mydłem. potem poszłam za potrzebą. okres spóźnia mi sie już 3 dzień. zero jakichkolwiek objawów. piersi nie bola a zawsze bolaly, sluz wydaje sie byc ten "plodny". nie wiem co o tym myslec. moze jak sie podcieralam to wprowadzilam plemnik do srodka? chociaz moj narzeczony mowi ze to niemozliwe gdyz umylam rece :c ide dzisiaj po test ciazowy ale sie troche boje, kobietki moze napiszecie cos na ten temat zebym po prostu nie glupiala. bo czytam wiele forum i tam kazda info inna.
 
reklama
cześć. około 3 tygodnie temu miałam sytuacje, gdzie mogłam mieć plemniki na rękach. poszłam do łazienki, umyłam ręce woda z mydłem. potem poszłam za potrzebą. okres spóźnia mi sie już 3 dzień. zero jakichkolwiek objawów. piersi nie bola a zawsze bolaly, sluz wydaje sie byc ten "plodny". nie wiem co o tym myslec. moze jak sie podcieralam to wprowadzilam plemnik do srodka? chociaz moj narzeczony mowi ze to niemozliwe gdyz umylam rece :c ide dzisiaj po test ciazowy ale sie troche boje, kobietki moze napiszecie cos na ten temat zebym po prostu nie glupiala. bo czytam wiele forum i tam kazda info inna.
To zamiast czytać forum i uzyskiwać informacje od osób które uważają, że ciąża bez stosunku z finiszem jest możliwa idź i zadaj to pytanie ginekologowi.

Może jak się najesz wstydu to się zmibilizujesz do szukania wiedzy na poziomie.
 
To zamiast czytać forum i uzyskiwać informacje od osób które uważają, że ciąża bez stosunku z finiszem jest możliwa idź i zadaj to pytanie ginekologowi.

Może jak się najesz wstydu to się zmibilizujesz do szukania wiedzy na poziomie.
wizyte mam w poniedzialek, wiec na pewno zadam to pytanie,. lecz boje sie ze informacja o ciazy mnie wyprzedzi
 
reklama
Do góry