reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak seksu a spoźniająca się miesiączka

reklama
powtorze bo kupilam 4 zeby miec po prostu w zapasie i testowac jutro rano i tak co kilka dni.. az do poniedzialku, do czasu ginekologa
Dziewczyno ...
Jak już będziesz u tego ginekologa to go koniecznie zapytaj o plemniki na palcach i o ciążę przez podcieranie.
Wiesz po co ? Żeby też się z ciebie pośmiał tak jak babki tutaj. Ok, ja też. Wcale nie jestem lepsza.
Też mam z ciebie bekę, i nieraz biorę w tym udział żeby się pośmiać.
Dzisiaj akurat mam taki dzień że mnie to wpienia do granic .
Chcesz robić test - rób. A choćby i po 3x na dzień ! Twoja kasa, twoje nerwy, twój rozum ... i beka po całości tu na forum .
Kurtyna .
 
Dziewczyno ...
Jak już będziesz u tego ginekologa to go koniecznie zapytaj o plemniki na palcach i o ciążę przez podcieranie.
Wiesz po co ? Żeby też się z ciebie pośmiał tak jak babki tutaj. Ok, ja też. Wcale nie jestem lepsza.
Też mam z ciebie bekę, i nieraz biorę w tym udział żeby się pośmiać.
Dzisiaj akurat mam taki dzień że mnie to wpienia do granic .
Chcesz robić test - rób. A choćby i po 3x na dzień ! Twoja kasa, twoje nerwy, twój rozum ... i beka po całości tu na forum .
Kurtyna .
niemilo, ale ok! niech będzie
 
Może i zabrzmiało niemiło ... fakt, ale chyba dobrze żebyś miała tę świadomość jak wygląda naga prawda .
czy posiadanie wątpliwości to powód do wyśmiewania..? po prostu jestem strasznie zaniepokojna. 17 kwietnia miala byc miesiaczka, 2 dzien spoznienia i jej nie ma.. troche po prostu sie przestraszylam, nie chcialam nikomu zruszac nerwów
 
czy posiadanie wątpliwości to powód do wyśmiewania..? po prostu jestem strasznie zaniepokojna. 17 kwietnia miala byc miesiaczka, 2 dzien spoznienia i jej nie ma.. troche po prostu sie przestraszylam, nie chcialam nikomu zruszac nerwów
wątpliwości a niewiedza o swoim ciele to dwie zupełnie inne rzeczy moja droga.
Mnie się okres nawet o 2tygodnie spóźniał.
Ale bywają sytuacje i fakty gdy w ciążę zajść się nie da ,nigdy i przenigdy, przez nikogo.
 
reklama
czy posiadanie wątpliwości to powód do wyśmiewania..? po prostu jestem strasznie zaniepokojna. 17 kwietnia miala byc miesiaczka, 2 dzien spoznienia i jej nie ma.. troche po prostu sie przestraszylam, nie chcialam nikomu zruszac nerwów
a skąd pewność, że miała być 17tego? Miałaś owulację potwierdzoną przez monitoring? I znasz długość swojej fazy lutealnej?
 
Do góry