reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak seksu w związku a starania o dziecko

reklama
I co? Jak tam u Ciebie? Wyjaśniliście sobie tę sprawę?
Nie,dalej się nam nie układa. Mój facet zwala winę na mnie,twierdząc,że to ja nie chcę się kochać.
Kiedyś wymówką były drzwi bez zamka,a teraz drzwi mamy już dawno i jest to samo.Dużo śpi,ja to rozumiem bo bardzo rano wstaje,ale nasz związek na tym cierpi.Jestem pozostawiona sama sobie,przynajmniej tak się czuję.Przecież jakby chciał to mógłby po pracy się ze mną kochać a po obiedzie iść spać.Ten związek nie wygląda jak związek dwojga młodych ludzi Ja nie wiem już co robić
Nasz ostatni stosunek miał miejsce na początku miesiąca.Mam dopiero 23 lata,on jest 2 lata starszy.Strach pomyśleć co będzie jak będziemy po 30.Co byś zrobiła na moim miejscu?

PS.Ostatnio myślałam,że być może jestem w ciąży,nie czułam wsparcia ze strony faceta.Przez jego zachowanie poczułam połowiczną ulgę gdy przyszedł okres.Cykl trwał 42dc.
 
Ja z własnego doświadczenia mogę zaproponować dla was książkę "Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus" autorstwa Johna Grey, jest w niej podane wiele ciekawych niuansów, z których skorzystasz zarówno Ty jak i Twój facet. Na przykład bardzo ważny jest koncept wchodzenia faceta "do jaskini", jest to takie zachowanie, że facet się po prostu odcina i chce pobyć sam. Jeśli będziesz mu w tym przeszkadzać to tylko go to rozdrażni, Ty będziesz się frustrować, a właściwie oboje i cięzko wam będzie ze sobą nawet szczerze pogadać. Idealnie byłoby jeśli oboje byście przeczytali tą książkę, ale na początek wystarczy jak Ty się z nią zapoznasz :)
 
Przykro czytało mi się Twoje posty, jesteście niezbyt długo razem, powinniście świergać jak skowronki. Coś jest nie tak i pojawienie się dziecka może nie umocnić waszego związku... Trzymaj się autorko, dużo cierpliwości i starań
 
Dziewczyny, a może warto popróbować czegoś nowego? Wiecie czym jest tantra ?
Ja najpierw podchodziłam do tematu sceptycznie, a okazało się, że odmieniła nasze życie i relację ;)
 
reklama
kobietki w Twojej sytuacji maja swoje sposoby na przykład specjalne kapsułki z proszkiem na popęd dla panów - prosent 600. Podobno ruszają nawet zatwardziałych miśków :)
 
Do góry