reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak seksu

Wiola1994

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Październik 2015
Postów
339
Miasto
Toruń
No witam.
Problem dotyczy mojego partnera.. kochamy się co miesiąc albo i rzadziej.. :(
Bardzo mnie kocha-pokazuje to jak może ale.. nie ma ochoty na sex. Tak po prostu, sam nawet nie wie dlaczego..
Nie myśli o tym ani nie ciągnie go do tego. Namówiłam go na badania-zgodził się.
Teraz pytanie.. jakie dokładnie badania wykonać oprócz testosteronu? Bo to na pewno zrobimy.
Może jakaś kobietka i jej luby też mają taki problem ?
Pozdrawiam :(
 
reklama
Porozmawiaj z nim, może nie chodzi tu o ciebie ale o niego. Nie koniecznie musi kogoś mieć ale np. Może się wstydzić tego że cię nie potrafi zadowolić albo po prostu nie chce cie zawieść. Sprawdź jednego wieczora, daj mu podteskt i sama wszystko zacznij i powiedz mu że to ty dzisiaj przejmujesz kontrolę i zobaczymy co z tego wyjdzie
 
Przed ciążą były rzadkie-ale to dlatego że mój partner dużo pracował ostatnie miesiące(i rozumiem to zmęczenie), ale nie było to tak rzadkie jak teraz.
Wczoraj z nim rozmawiałam.. Tak na spokojnie, powiedział że ciągle boli mnie brzuch i biorę tabletki i najzwyczajniej się boi, że zrobi coś nie tak i będzie źle.
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ! :)
 
Z tego co widzę to raczej chodzi o przepracowanie.On jest zwyczajnie zmęczony. MOgą to być początki albo i zaawansowana już depresja. Ja przede wszystkim poszukałabym pomocy psychologa a na poczatek urlop.
Czy jest zniechęcony tylko jeśli chodzi o seks czy inne przyjemności tez odrzucił?
 
reklama
Do góry