reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak siły po porodzie

Ciąża daje mocno w kość, jest sporym obciążeniem dla organizmu. Przez 9 mięs zmienia się wszystko i trzeba czasu by organizm wrócił do "siebie". Nic na siłę, bo gorzej można sobie zrobić. Zdrowo jeść, suplementować DHA, witaminy dla ciężarnych i będzie poprawa. Mnie wkurzało okropnie wypadanie włosów, z czasem minęło. Po ciąży zęby miałam słabsze. Mimo, że tuż przed nią leczyłam, w ciąży dbałam to i tak po porodzie coś znalazło się do zaleczenia.
 
reklama
Anemia jest przekichana...no jak nie lubię dziada tak on mnie uwielbia 🙈
I Ciebie jeszcze było dużo leżenia w okresie ciąży itd. dobrze, że dajesz sobie czas 🙂
Kobiety serio mają przerąbane 😔
No mają a ja to jakoś szczególnie. Jeszcze ta konizacja ☹️ niedosc że taka trudna ciaza cudem uratowana to mnie czeka skrócenie szyjki. Raczej nastawiam się na to że już nie będę mieć mogła więcej dzieci
 
No mają a ja to jakoś szczególnie. Jeszcze ta konizacja ☹️ niedosc że taka trudna ciaza cudem uratowana to mnie czeka skrócenie szyjki. Raczej nastawiam się na to że już nie będę mieć mogła więcej dzieci
Po konizacji nie zawsze nie można zajść w ciążę, trzymam kciuki, żeby jednak było wszystko ok 🙈
Ja powinnam zamrozić nadżerkę ale też się boje, że będzie później problem z ciążą 🤷 zwłaszcza, że chciałabym dojść do siebie kilka miesięcy i postarać się o drugiego maluszka 🙈
 
Po konizacji nie zawsze nie można zajść w ciążę, trzymam kciuki, żeby jednak było wszystko ok 🙈
Ja powinnam zamrozić nadżerkę ale też się boje, że będzie później problem z ciążą 🤷 zwłaszcza, że chciałabym dojść do siebie kilka miesięcy i postarać się o drugiego maluszka 🙈
Ogólnie konizacja nie przeszkadza ale ja mam jeszcze niewydolną szyjkę 🤦
 
Do góry