reklama

Brak sutka a karmienie piersią

Temat na forum 'Karmienie piersią' rozpoczęty przez Aneta_85, 24 Luty 2011.

1. Aneta_85

Aneta_85 Fanka BB :)

Witam,
    może jakaś kobietka na forum się spotkała z moim problemem. Otóż w wyniku pewnej operacji kilka lat temu straciłam sutka u prawej piersi. Tzn. część sutka się zachowała ale jest to jedynie jakaś mała część sutka - jakieś 20%. I teraz zastanawiam się jak to będzie z tym karmieniem piersią.
    Ma któraś pomysł na moje pytanie? Trochę nieporadnie się z tym czuję.

2. Dobrawa

Dobrawa Fanka BB :)

a masz mleko w tej piersi????
    ogólnie to u mnie nie zauważyli w szpitali sutków:D i dali wkładki silikonowe rozmiar S AVENTu. Nakładam na "słabo widocznego" sutka i mleko płynie.

3. reklama
  4. Aneta_85

Aneta_85 Fanka BB :)

No na razie to teoretyczne rozważania bo poród w lipcu, ale wolałabym się przygotować psychicznie na pewne komplikacje jeśliby wystąpiły.

5. zielona maupa

zielona maupa Na skrzydłach melancholii

Aneta, jesli ujscie kanalow mlekowych nie zostalo zamkniete i mleko bedzie mialo ktoredy sie wydostac to nie ma problemu. Zalozysz nakladki silikonowe i po klopocie. Ja mialam problem wkleslych brodawek, na ktore te nakladki pomogly. Oczywiscie wielkim klopotem jest to, ze sie odklejaja i zsuwaja, niemniej jednak po niespelna 2 miesiacach karmilam juz bez ich pomocy.

6. mamolka

mamolka Fanka BB :)

leżałam na sali z dziewczyna która tak jak ty miała tylko część sutka- z tej piersi ściągała laktatorem lub używała nakładek- a do drugiej normalnie przystawiała ( choć wygodniej jej było z obu ściągać i podawać mleko butelką). Spób sprawdzony- to było jej trzecie dziecko w ten sposób karmione.

Poleć forum