reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tarczycy lewotyroksyna ciąża komu sie udało?

Dołączył(a)
21 Kwiecień 2014
Postów
11
Jeżeli nie masz tarczycy z jakiegos powodu, bierzesz jej hormony i udało Ci się zajść w ciążę napisz...

Ja nie mam tarczycy z powodu raka, jestem na lewotyroksynie eutyrox 175/200 do końca moich dni, próbuje zajść w ciążę od 4 miesięcy na próżno...
 
reklama
Czesc Asiaa!!!!
Ja mam tarczyce bardzo wysoka biore eutirox 75 mg i zaszlam e ciaze i teraz juz jestem w kolejnej ciazy.Tak ze tym sie absolutnie nie sugeruj.
Sily i wiary Ci potrzeba i to wszystko a to jest podstawa.
Wiesz ,ja przez 15 lat szukalam naszej dzidzi az wkoncu zrezygnowslam bo stwierdzilam ze to nie ma sensu po wszystkich badaniach,po inseminacji i ciagle nic a badania i ja i moj maz byly caly czas ok.I tu nagle niespodziewanie brak okresu i CIAZA -szok totalny sle prawda.Dzisia moj krasnslek ma 14 miesiecy i jestem mega szczeslia.
Daj sobie szanse rozluznij swoje mysli a zobaczysz ze to jest to czego potrzebujesz.Nadmienie ze jak zsszlam w ciaze to hormon tarczycy mi sie pieknie wyrownal i czulam sie wysmienicie.Po porodzie jednak tarczyca wrocila i daje mi sie we znaki!!!


Wysłane z mojego iPhone przez Forum BabyBoom
 
Do góry