reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brak tetna zarodka - czy lekarz mogł się pomylic?

Jeżeli zarodek w ciągu 7 dni urósł tylko 2 mm to nie jest to dobry znak. Oby to rzeczywiście była pomyłka lekarza i sprzętu.
 
reklama
Mi lekarz w 7 tygodniu powiedział, że nie widzi nawet zarodka i ciąża na pewno jest młodsza albo jajo jest puste. Doskonale wiedziałam kiedy była owulacja, więc tego samego dnia pobiegłam do innego lekarza. Na usg zobaczyłam nie tylko zarodek, ale i bijące serduszko. Trzymam kciuki, żeby u Was to też była tylko wina sprzętu i operatora :)
 
Ja znowu z problemem... USG na IP 3.05 - zarodek 4mm 6+0, tętno ładne, brak krwiakow etc, ze względu na plamienia niewiadomego pochodzenia dostałam progesteron. Wczoraj rutynowa wizyta w Luxmed po skierowania na badania i kartę ciąży a tam info że brak akcji serca, zarodek 6mm 6+4 - czy lekarz mógł się pomylic? Kazał odstawić luteinę i duphaston i zrobić betę - wynik z dzisiaj 108tyś. Nie chce mi się wierzyć, że coś jest znowu nie tak :(. Jutro mam wizytę na USG 3D żeby potwierdzić ten brak akcji serca, leki znowu biorę. Czy ja się tylko łudzę i nie ma szans na pomyłkę?
Nie mógł się pomylić. Jeśli raz było tętno a teraz nie ma to oznacza tylko jedno.
 
Nie mógł się pomylić. Jeśli raz było tętno a teraz nie ma to oznacza tylko jedno.
Mógł nie zauważyć że jest tętno, to sprzęt w Luxmedzie :(. Dodatkowo 3.05 byłam na IP w 2ch szpitalach - w jednym brak tętna i zarodek 6mm 6+4 (co było bzdura bo wiem kiedy miałam owy bo była potwierdzona monitoringiem) A w drugim szpitalu zarodek 3,5mm dokładnie I babka mi pokazała.tetno ale badanie trwało 2min, ale była pewna że jest ok... więc ktoś się gdzieś pomylił. Na 100%. Pytanie kto i kiedy. Czekam na 2gie badanie bety z dziś.
Beta wczoraj dokładnie 108600 - odpowiada mojemu tygodniowi ciąży co nie pomaga :(
 
reklama
A na którą masz lekarza?
Bete badasz co 48h?
Mógł nie zauważyć że jest tętno, to sprzęt w Luxmedzie :(. Dodatkowo 3.05 byłam na IP w 2ch szpitalach - w jednym brak tętna i zarodek 6mm 6+4 (co było bzdura bo wiem kiedy miałam owy bo była potwierdzona monitoringiem) A w drugim szpitalu zarodek 3,5mm dokładnie I babka mi pokazała.tetno ale badanie trwało 2min, ale była pewna że jest ok... więc ktoś się gdzieś pomylił. Na 100%. Pytanie kto i kiedy. Czekam na 2gie badanie bety z dziś.
Beta wczoraj dokładnie 108600 - odpowiada mojemu tygodniowi ciąży co nie pomaga :(
 
Do góry